Editör

Celestyal Cruises Cenova’dan ödülle döndü

Celestyal Cruises Cenova’dan ödülle döndü
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Doğu Akdeniz’de deniz yolculuğunun gelişmesine olan katkı sağlayan Celestyal Cruises Mare Nostrum ödülüne layık görüldü.  

Cenova’daki Mare Nostrum Ödülleri Töreni’nde ödülü alan Celestyal Cruises CEO’su Chris Theophilides, “Doğu Akdeniz’de kruvaziyer turizminin gelişmesinde öncü olmaktan dolayı memnunuz’’ dedi.

 

“MARE NOSTRUM” YANİ “BİZİM DENİZ”…

 

Denizcilik endüstrisi uzmanları tarafından değerlendirilen Mare Nostrum Ödülleri’nin töreni İtalya’nın Cenova kentinde yapıldı. Cruise endüstrisinde çaba harcayan turizm şirketlerine yönelik düzenlenen ödül törenine Akdeniz Kruvaziyer Limanları Birliği MedCruise üyeleri ile denizcilik endüstrisinin otoriteleri katıldı. Latince kökenli ‘Mare Nostrum ‘’bizim deniz’’ anlamına geliyor. Romalılar Akdeniz için ‘’Mare Nostrum’’ ifadesini kullanıyordu.

Celestyal Cruises

 
DESTİNASYONLARI GENİŞLİYOR…

 

Celestyal Cruises CEO’su Chris Theophilides, ‘’Bu ödüle değer görülmekten dolayı onur duyuyoruz. Celestyal Cruises, Doğu Akdeniz’de ziyaretçilerin çoğalmasında önemli rol almaya devam edecektir. Bu bölgede faaliyet gösterme taahhüdümüzün bir parçası olarak, bu yıl sezonumuzu iki yeni zengin programla birlikte İstanbul, Mısır, Kıbrıs ve İsrail gibi bazı MedCruise üyesi limanları ve birkaç popüler Yunan destinasyonuyla genişlettik. Doğu Akdeniz bölgesinde seyir operasyonlarımız yıl boyunca sürecek’’ diye konuştu. Törende MedCruise Başkanı Airam Díaz Pastor de bir konuşma yaparak MedCruise’un eski Başkanı Fabio Capocaccia’yı (1997-2002) selamladı.  

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su