Kadir Toprakkaya

Bodrum’un en büyük projesi tanıtıldı: The BO Viera

Bodrum’un en büyük projesi tanıtıldı: The BO Viera
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Yaklaşık yarım asırdır başkent Ankara ve Türkiye’ye damgasını vuran BESA Grup’un Bodrum’daki ilk ve proje niteliğiyle Bodrum’un en büyük ve sofistike gayrimenkul yatırımı The BO Viera’nın lansman gecesi gerçekleşti. Ankara’nın en büyük yaşam merkezlerinden Panora AVM’de düzenlenen lansman, renkli sürprizleriyle muhteşem bir geceye damgasını vurdu.

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci’nin ev sahipliğinde yapılan davete Rolls Royce Motor Cars Marka Direktörü Hilal Aysal’ın yanı sıra iş, sanat ve cemiyet dünyasından Emine Ersan, Sarp-Eda Evliyagil, Adnan Beker, Aysel Akçay, Begüm Akış, Berkan Baykam, Selçuk Mungan, Canan Gökler, Damla-Etkin Perçiner, Dide-Barış Özçelik, Elif-Cem Duman, Ender-Bahadır Gültekin, Fatma Kiriş, Serkan Kosif, Gonca Güzeloğlu, Handan-Murat Akyol, Hande-Murat Erkütük, Hülya Topçuoğlu Kural-Faik Kural, İlknur Demir, Neslihan Aktepe, Nilüfer Şensöz, Ömer İçkale, Sinem Aydın ve Tolga Çelik gibi isimler katıldı.

UNUTULMAZ BİR GECEYE İMZA ATILDI

Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda hayata geçirilecek The BO Viera’nın lansman daveti keyifli anlara sahne olurken; proje sunduğu eşsiz gün batımı manzarası, adaların şöleni çağrıştıran doğası ve zamansız yatırım fırsatlarıyla davetlilerin büyük ilgisini çekti. Bodrum’un benzersiz yaşam hayalinin gerçeğe dönüştüğü gecede; Ukrayna’nın en ünlü gruplarından Ultramarine Girls Band, performansları ile geceye renk kattı. Erdem Kınay & Twins ise sahne performansıyla konuklara keyifli anlar yaşattı. Rolls Royce’un da en yeni modellerini sunduğu etkinliğe, iş dünyası ve cemiyet hayatından yaklaşık 700 misafir katılarak büyük ilgi gösterdi. Biber Reçeli, Sushico ve Roko Dondurma da eşsiz lezzetler hazırlayarak, unutulmaz bir geceye imza atılmasını sağladı.

The BO Viera

THE BO VİERA İLE TUTKULARINIZIN İZİNDEN GİDİN

Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme ve işletme konusundaki tecrübesini Bodrum’a ve Türkiye’nin turizm gelişimine aktaran BESA Grup, The BO Viera Projesi ile bulunduğu bölgede proje alanı büyüklüğü ve denize konumu açısından emsalsiz olması ile bir ilki gerçekleştiriyor. The BO Viera, mimari projesi onaylanmış ve inşaat ruhsatı alınmış, BESA Grup’a ait eşsiz bir arazi üzerinde, Bodrum’un en büyük projesi sıfatıyla yükseliyor. Bünyesinde villa, rezidanslar ve otel bulunan The BO Viera Bodrum’da hem benzersiz bir yaşam deneyimi, hem de yatırımcılar için doğru, güvenilir ve zamansız bir yatırım fırsatı yaratıyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor