Kadir Toprakkaya

Bodrum’da “Hayal Tadında Geziler”

Bodrum’da “Hayal Tadında Geziler”
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Tam 21 yıldır “Hayal Tadında Geziler” ile Türkiye’de yepyeni bir turizm anlayışını hayata geçiren Antonina Turizm, Dibeklihan Kültür Sanat Köyü’nde açılan Bodrum Şubesi ile bölgenin renkli hayatına taze bir soluk getirdi. Küba, Baltık Başkentleri, Fırtına Vadisi ya da nicedir hayalleri süsleyen onlarca turdan biri… Artık seyahat severlerin uzaklara gitmesine ve güvenilir bir seyahat organizasyonu aramasına gerek yok. Çünkü, Antonina Turizm Bodrum Şubesi açıldı.

“Doğaya saygılı bir mekân” sloganıyla geçmişten bugüne üretilen sanat eserlerinin sergilenmesi amacıyla kültüre gönül verenleri buluşturan Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde hizmete giren Antonina Turizm Bodrum Şubesi’nin açılışına; Bodrum Deniz Müzesi Müdürü Sema Sagat, duayen gazeteci Can Pulak, fotoğraf sanatçısı Ömer Doğan, Bodrumlu yazar ve çevirmen Annette Hanisch, seyahat yazarı Melih Uslu, psikolojik danışman Filiz Uslu ve Barbaros Yatçılık yöneticilerinin yanı sıra turizm sektöründen konuklar, deneyimli turist rehberleri ve seyahat severler katıldı.

DİBEKLİHAN, YAZ BOYUNCA ANTONİNA SEMİNERLERİYLE ŞENLENECEK

Antonina Turizm Bodrum Şubesi’nde düzenlenen açılış kokteyliyle başlayan etkinlikte, konuklara iç mekânda ve şube önünde çeşitli ikramlar sunuldu. Konukların “hayırlı olsun” temennileri arasında sıcak bir sohbetle başlayan etkinliğin ikinci bölümünde ise Dibeklihan Teras’a geçildi. Burada sıcak aperatifler ve çeşitli soğuk içeceklerle karşılanan konuklar, rahat koltuklarına yerleşerek “Türk Binbir Gece Masalları” seminerini beklemeye başladı. Sanat tarihçisi Atilla Tuna’nın renkli üslubu ve masalsı barkovizyon görüntüleri eşliğinde gerçekleştiriLen ve katılımcıların büyük beğenisini toplayan etkinlik, ayaküstü yapılan sohbetle tamamlandı. Antonina Turizm’in çeyrek asırlık bilgi birikiminden süzülerek seçilmiş öğretici ve eğlenceli seminerler, yaz boyunca Dibeklihan’ın kültür yüklü atmosferini şenlendirmeyi sürdürecek. Bir sonraki seminer, 22 Mayıs 2018’de gerçekleştirilecek.

“FİYAT FARKI” GÖZETMEKSİZİN BODRUM HAREKETLİ TURLAR

Seyahatleri planlarken, bir gezginin o ülkelerde ve şehirlerde neler görmesini, neler tatmasını gerektiriyorsa onları programlarına dâhil eden Antonina Turizm, Bodrum hareketli turlarını hiçbir “fiyat farkı” talep etmeden organize ediyor. Ayrıca, Antonina Turizm farkıyla Bodrum Yarımadası başta olmak üzere civar bölgelerde günübirlik ve konaklamalı turlar düzenleniyor.

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü
Yakaköy Çilek Cad. No: 46/2 Ortakent – Bodrum / Muğla
444 54 18  –  www.antoninaturizm.com

Hayal Tadında Geziler

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor