Kadir Toprakkaya

Berlin’e turizm çıkartması yaptık

Berlin’e turizm çıkartması yaptık
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Sadece Türkiye’nin değil dünya turizmcilerinin büyük önem verdikleri tek turizm fuarı İTB öncesinde düzenlenen, Berlin Turizm Zirvesi’nde ilk kez Türkiye olarak ağırlığımızı hissettirdik.

Zirve’ye katılan TÜRSAB Almanya Temsilcisi Hüseyin Baraner ve TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün yaptıkları  ikili temaslarla önemli mesafeler kaydettiklerini bildiriliyorlar. Almanya’nın yanında, uluslararası seyahat endüstrisinin önde gelen isimleri ile son derece sıcak ilişkiler kurduklarını dile getiren ikili, “2017 için güzel haberlerimiz olacak” mesajı gönderdiler.

MERKEL’DEN DESTEK SÖZÜ…

TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün, TOURMAG Turizm Dergisi’ne yaptığı açıklamada Merkel ile görüştüklerini ve kendilerinin Türkiye’yi desteklemeye  devam edecekleri mesajı aldığını bildirdi. Çetin Gürcün’nün açıklaması şöyle: “BTW Berlin Turizm Zirvesi’ndeki konuşmasının ardından Şansölye Merkel, Hüseyin Baraner’in eski tanışıklığı ve girişimi ile bize zaman ayırdı ve sohbet ettik. Şansölye Türkiye’de yaşanan bütün olumsuz olaylara rağmen Alman vatandaşlarına Türkiye’ye gitmeyin uyarısında bulunmadık dedi, kendisine destekleri için teşekkür ettik. Türkiye’yi desteklemeye devam edeceklerini Kapadokya’yı çok sevdiğini ifade etti…”

cetin-gurcun-3

TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü Genel Sekreteri Dr. Taleb Rifai ve TÜRSAB Almanya Temsilcisi Hüseyin Baraner…

DÜNYA TERÖRİZMLE MÜCADELEDE TÜRKİYE’DEN DERS ALMALIDIR

Öte yandan Hüseyin Baraner ise, UNWTO Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü Genel Sekreteri Dr. Taleb Rifai’nin konuşmasını aktardı ki, bize göre bütün dünyaya manşet olması gerekirdi. İşte Rifai’nin konuşması: “Dünya terörizmle mücadelede Türkiye’den ders almalıdır. Atatürk Havalimanı’nı bombalı saldırıdan sonra 8 saat içinde normal işleyişine döndürdüler onları kutlamalıyız zira terörizm ile paralize edilemeyeceğini göstermiştir…”

cetin-gurcun-1

Alman Seyehat Acentaları Birliği DRV Başkan’ı Norbert Fiebig, TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün, Alman Seyehat Endüstrisi BTW Başkan’ı Dr. Michael Frenzel ve TÜRSAB Almanya Temsilcisi Hüseyin Baraner…

One Response to Berlin’e turizm çıkartması yaptık

  1. Atilla şükrü nilgün 28 Eylül 2016 at 11:57

    Tebrik ediyorum,önümüzdeki süreci olumlu yapılandırmak için pozitiv kare ve haberlerin önemi büyük.
    Ihtiyaç olursa herzaman desteğe hazırım
    svg.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su