Hava Asal

Bakü’de ilk profesyonel aşçılık okulu açıldı

Bakü’de ilk profesyonel aşçılık okulu açıldı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu-TAŞFED desteğiyle Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de “Baku Kitchen Academy-BKA” adlı aşçılık okulu açıldı.

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu-TAŞFED desteğiyle Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de “Baku Kitchen Academy-BKA” adlı aşçılık okulu açıldı. Açılış törenine Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu-TAŞFED Başkanı Yalçın Manav, Azerbaycan Medeniyet ve Turizm Bakanlığı Şube Müdürü Aydın İsmiyev, Özkaya Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gezeker,  Karadağ Devleti Fahri Konsolosu Vugar Aliyev, Bakü Kitchen Academy Akademi Müdürü Fırat Dursun,  Millennium Tour Genel Müdürü Ruslan Guliyev ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

tasfed-baku-2.jpg

BAKU KITCHEN ACADEMY SERTİFİKA VERECEK
Baku Kitchen Academy-BKA, Azerbaycan’da sertifikalı ve lisanslı eğitim veren ilk profesyonel aşçılık okulu olarak hizmete girdi. Okul, yiyecek ve içecek sektöründe Azerbaycan milli mutfağı ve dünya mutfakları eğitimini programına aldı.

tasfed-baku-3.jpg

BKA profesyonel aşçılık kariyeri hedefleyenler için uluslararası eğitim sertifikaları verirken, lezzet ve kaliteli bir hizmet anlayışını ön planda tutuyor. Konusunda uzman uluslararası sertifikalara sahip seçkin, tanınmış şeflerden profesyonel aşçılık alanında hem teorik hem de uygulamalı eğitimler verecek.
Baku Kitchen Academy, profesyonel aşçılık eğitimlerinin yanı sıra F&B işletmeciliği, temel aşçılık, sağlıklı yaşam, hobi günleri ve work shops şeklinde planlanan amatör eğitimleri ile yemekli toplantılar, rent a chef, organizasyonlar, otel ve restaurantlar için danışmanlık hizmetleri de sunuyor.

tasfed-baku-5.jpg

tasfed-baku-6.jpg

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor