Haber Merkezi

Antalya’da muhafazakar kiralık villalarda tatil keyfi

Antalya’da muhafazakar kiralık villalarda tatil keyfi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Antalya, Türkiye’nin en çok turist çeken bölgesi. Deniz suyu sıcaklığının yılın ortalaması üzerinde olan bir şehrimiz olması sebebiyle de her yıl binlerce turisti ağırlamakta. 7 yıldızlı otellere kadar birçok otel ve tatil imkanını sunan Antalya’da, her kesime hitap eden bir tatil seçeneği bulunmakta. Ancak, muhafazakar toplumların Türkiye’de tatil yapacağı otellerin ya çok dolu olması ya da fiyatlarının yüksek olması sebebiyle turizm girişlerimizde muhafazakar turistlerin sayısı gitgide azalmakta ve turist kaybı yaşanmakta.

Muhafazakar tatilcilerin sıklıkla istediği özel havuz, özel jakuzi ve özel güneşlenme alanlarını oteller kapasite gereği ne yazık ki sunamamakta ve bayanlar ile bayanlar, erkekler ile erkekler tatil yapmak zorunda kalmakta. Herkese özel havuz ya da güneşlenme imkanı sunamayan otellerdeki bu talep açığı sebebiyle, muhafazakar tatil yapacaklar problem yaşamakta. Villa Kalkan olarak her ihtiyaca ve talebe yönelik kiralık villalarımızı hizmete sunuyoruz. Antalya’da muhafazakar korunaklı villalarımız ile de muhafazakar tatilcileri ağırlıyor, Antalya’nın doğal güzelliklerinde eşsiz bir tatil yapmalarını sağlıyoruz. Muhafazakar tatil Antalya dendiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Villa Kalkan olarak Türkiye’nin turizm kenti Antalya’da kiralık muhafazakar villa hizmeti vermekten dolayı çok mutluyuz.

villa kalkan muhafazakar villa

VİLLA KALKAN’DAN SİZLERE ÖZEL HİZMET!

Muhafazakar tatil Antalya’da imkansız değil! Villa Kalkan’ın siz muhafazakar tatilcilerimize yönelik hizmetlerine bayılacaksınız! Antalya’da muhafazakar kiralık villalarda tatil keyfi…

  • Özel Havuz: Tüm konuklarımız muhafazakar korunaklı villalarında özel havuzunun keyfini çıkartacak! Günübirlik olarak dezenfekte edilen özel havuzumuzda ailenizle birlikte harika zamanlar geçirmenize olanak sağlıyoruz.
  • Güvenlik: Tıpkı diğer kiralık villalarımızda olduğu gibi, muhafazakar villalarımızla da güvenliğinizi güvenlik sistemleriyle sağlıyor, olası durumlar için tedbirimizi her zaman alıyoruz.
  • Temiz ve size özel eşyalar: Herkesin kullandığı ve temizlikten uzak olan eşyaları kullanmanıza son veren Villa Kalkan ile tüm kişisel eşyalar sizlere özel hediyemizdir. Diş macunundan sabuna kadar her detay, tıpkı otel konforunda sizler için düşünülmüştür.

Siz de sevdiklerinizle Antalya’da muhafazakar villalarımızda gönlünüzce tatil yapmak isterseniz Villa Kalkan’ı her zaman arayabilir, tatilinizi hemen oluşturabilirsiniz. Bütçenizi aşmayacak en uzun ve en keyifli tatil için Villa Kalkan sizleri bekliyor!

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor