Kadir Toprakkaya

Acenta temsilcileri Hilltown AVM’de buluştu

Acenta temsilcileri Hilltown AVM’de buluştu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Seyahat acentalarının temsilcileri, İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktalarından Hilltown AVM’de bir araya geldi. Pek çok ünlü markanın yer aldığı, aynı zamanda harika bir Adalar manzarasına sahip AVM hakkında bilgi alan tur operatörleri, kompleksin önemli bir turizm değeri de taşıdığı fikrinde birleştiler.

ANADOLU YAKASI’NIN YENİ CAZİBE MERKEZİ

Mağazaları dışında birbirinden farklı konseptlere sahip restaurantları, alışveriş caddeleri, neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir konumu ve geniş eğlence alanları ile Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi olan Hilltown AVM’nin, ülkemize gelen turistler için de iyi bir destinasyon olabileceği teyit edildi.

PGM ORGANİZASYONU

Buluşmayı organize eden Proje Geliştirme Merkezi (PGM) Satış Pazarlama Direktörü Nurşen Yaman, TOURMAG Turizm Dergisi’ne yaptığı açıklamada Türkiye’nin, özellikle de İstanbul’un alışveriş destinasyonu olması tarafında yoğun çaba harcadıklarını, bunda AVM’lerin önemli bir rolü olduğunu dile getirdi.

Kahvaltı sonrası AVM’yi gezen acenta temsilcilerine, Hilltown AVM Müdürü Gökay Uzar ile Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Özgecan Elif Yaşat ev sahipliği yaptı…

Hilltown

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su