Kadir Toprakkaya

ACE of MICE fuarında geri sayım başladı

ACE of MICE fuarında geri sayım başladı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyanın en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’nın dördüncüsü, 22-24 Şubat 2017 tarihlerinde Turkish Airlines isim sponsorluğunda İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

TÜM RENKLERİMİZLE BİR ARAYA GELİYORUZ

2014 senesinden bugüne Turizm Medya Grubu çatısı altında düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşması ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, bu yıl “Tüm renklerimizle bir araya geliyoruz” mottosuyla Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte sektöre yön veren isimlerden; ICCA (International Congress and Convention Association) CEO’su ve Avrupa Bölge Direktörü, SITE (Society for Incentive Travel Excellence) Başkanı ve Uluslararası MICE Profesyoneli Harry Fine gibi dünya çapında birçok isim İstanbul’da ağırlanacak.

ACE of MICE

BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENECEK

Etkinlikte ülkemiz için önemli bir döviz kaynağı ve istihdam alanı olan uluslararası turizmin yanı sıra iç piyasayı canlandırmayı ve iş bağlantılarını güçlendirmeyi hedefleyen “B2B” görüşmeler, network aktiviteler ve seminerler gerçekleşecek. Fuar aynı zamanda MICE turizmi için ciddi öneme sahip yerli ve yabancı katılımcı, satın alıcı (Hosted Buyer), konuşmacı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. Üç gün sürecek ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ta sektör profesyonellerine yönelik oturumlar, MICE sektör profesyonellerini bir araya getirecek “AMEzing Parti” ve birbirinden renkli etkinlikler de düzenlenecek. Öne çıkan fuar oturumları arasında ise, “MICE Profesyonelleri Geleceği İnşa Etmek Üzere Bir Araya Geliyor Oturumu”, “Spor Etkinlikleri Oturumu” ve “İletişim Dernekleri Buluşması” yer alıyor.

ACE of MICE

SEKTÖRÜN GELECEĞİNİ İNŞA ETMEK ÜZERE BULUŞACAKLAR

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines ile MICE pazarına pozitif bir etki sağlayarak sektöre ciddi bir ivme kazandırmayı planladıklarını ifade eden Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman; “Son yıllarda ülkemizde yaşanan olumsuzluklar tüm sektörlerde olduğu gibi kongre, toplantı ve etkinlik sektörünü de derinden yaraladı. Tüm MICE profesyonelleri, dayanışma ve birlik içerisinde Türkiye’nin en büyük B2B etkinliği olan organizasyonumuzla sektörün geleceğini inşa etmek üzere bir araya geleceğiz. 39 ülkeden 200 hosted buyer, 300 katılımcı firmanın olacağı ve  15 bin profesyonel ziyaretçinin beklendiği ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines kapsamında Türkiye’nin yurtdışı perspektifte yara alan yüzü, sektör profesyonelleriyle konuşularak çözüm yolları paylaşılacak. Ülke tanıtımına büyük katkı sağlayan bu etkinliğin dördüncüsünü bu yıl Türk Hava Yolları’nın isim sponsorluğunda gerçekleştirmek, fuarımızın gücüne güç katacak” dedi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su