Kadir Toprakkaya

ACE of MICE Fuarı’na 41 ülke katıldı

ACE of MICE Fuarı’na 41 ülke katıldı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İstanbul Kongre Merkezi’nde 20-22 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ACE of MICE Fuarı sona erdi. Türkiye’nin ilk ve tek etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı olma özelliği taşıyan ve altıncısı düzenlenen ACE of MICE’a 41 ülkeden 254 firma katıldı.

15 BİNDEN FAZLA ZİYARETÇİ

Bu yıl geçtiğimiz yıllara göre daha kapsamlı bir organizasyonla ziyaretçilerini karşılayan fuar büyük ilgi gördü. Yurtiçi ve yurtdışından 15 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan ACE of MICE Fuarı’nda oldukça önemli bağlantılar da yapıldı.

KONGRE VE TOPLANTILARIN MERKEZİ OLACAK

Fuarın organizasyonunu gerçekleştiren Turizm Medya Grubu’nun Başkanı Volkan Ataman, yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Bu yıl altıncısını hayata geçirdiğimiz ACE of MICE ile Türkiye ve global MICE sektörünü İstanbul’da bir araya getirdik. Fuar süresince 41 ülkeden 254 kongre, toplantı ve etkinlik organizasyonu yapan dünya devi şirketi İstanbul’da ağırladık. Katılımcıların hem İstanbul’u görmesini hem de orta ve uzun vadede uluslararası kongre ve toplantıların Türkiye’de düzenlenmesini sağlamış olduk.”

TOURMAG TURİZM DERGİSİ ZİYARETÇİLERLE BULUŞTU

Malta’da düzenlenen ve iki anlamlı ödülle döndüğümüz Akdeniz Turizm Forumu’nun ardından, TOURMAG Turizm Dergisi olarak ACE of MICE Fuarı’nda biz de yerimizi aldık. Ziyaretçilere 1500’den fazla dergi hediye ettik, yabancı konuklara ülkemizin güzelliklerini anlattık.

ACE of MICE
ÖDÜLLÜ ZİYARETÇİLER

Standımızda Malta zaferinin kahramanları da hazır bulundu. ATURJET olarak anılan Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nin Başkanı Delal Atamdede, Malta’da “Büyük Akdeniz Ödülü” kazanırken, duayen turizmci Hüseyin Kurtoğulları da Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görülmüştü. Fuarın ödüllü ziyaretçileri olarak TOURMAG Turizm Dergisi standında tebrikleri kabul eden ikiliye ilk tebrik, yine alanlarında duayen rehberlerimiz Öznur Çilingiroğlu ve Tolon Sökmen’den geldi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su