Ceyhun Diribaş

“AMEzing Parti” İstanbul’u salladı

“AMEzing Parti” İstanbul’u salladı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyanın en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’nın dördüncüsü, 22-24 Şubat 2017 tarihlerinde Turkish Airlines sponsorluğunda İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerine ev sahipliği yapan fuar etkinliklerinden “AMEzing Parti”, Feriye Sarayı’nda muhteşem bir organizasyonla geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi.

Yüzlerce yerli ve yabancı seçkin katılımcının doyasıya eğlendiği partide davetliler, önce Apro ritm grubunun çılgın ritimleriyle coştu, arkasından Erol Büyükburç’un kızı Jeyan Büyükburç’un muhteşem sahne şovu ile kendilerinden geçti. Büyükburç, seksi dansçılar eşliğinde Rio Karnavalı’nı andıran kostümlerle müthiş bir performans gerçekleştirdi. Arkasından nostaljik şovlardan bir kolaj sundu.

AMEzing Parti

MUHTEŞEM ORGANİZASYON DAVETLİLERDEN TAM PUAN ALDI

İzleyenlerin “Acaba burası İstanbul mu yoksa Amsterdam mı?” diye zaman zaman sorduğu gecede, müzik temposu hiç susmadı. Kostümlü kızların sürekli shot servisi yaptığı gece, eksiksiz organizasyonu ile özellikle yabancı davetlilerden tam puan aldı. Turizm Medya Grubu tarafından 2014’den bu yana düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşmalarından ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, 24 Şubat Cuma günü sona erecek.

AMEzing Parti’nin çılgın eğlenceleri Berlin, Paris, Amsterdam gibi belli başlı eğlence merkezlerindeki görüntüleri aratmadı. Yüzlerce davetli, müziğin ritmiyle çılgınca eğlendi…

Ülkemizde meydana gelen son olaylardan en çok etkilenen sektörlerin başında gelen etkinlik sektörü temsilcileri, AMEzing Parti ile stres attı. İstanbul Ümraniye’de kapılarını açmaya hazırlanan Hilton Garden Inn Genel Müdürü Kemal Sinmez de TOURMAG objektiflerine takılan isimler arasındaydı…

Erol Büyükburç’un kızı Jeyan Büyükburç, muhteşem sahne şovu ile davetlilerden tam not aldı…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su