TURİZM HABERLERİNİ BİR DE TOURMAG TURİZM DERGİSİ SAYFALARINDA OKUYUN...

Başkan Necati Topaloğlu: Kemer’de sezon kasım sonuna kadar uzar

Yazar Halil Öncü

Antalya’nın turistik ilçesi Kemer’de yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleriyle sezon devam ediyor. Halihazırda Kemer’de yer alan tesislerin yüzde 85’i açıkken, doluluk oranları ise yüzde 60’ın üzerinde. Bu şekilde devam etmesi durumunda Kemer’de turizm sezonunun kasım ayına kadar uzaması bekleniyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçelerinde herhangi bir Covid-19 hastasının bulunmadığına dikkat çekerek, tatilcileri güvenli bir şekilde Kemer’e beklediklerini söyledi. “Kemer’de tesislerimizin yaklaşık yüzde 85’i açık. Ortalama doluluk oranları da yüzde 60’ın üzerinde. Sayın Kaymakamımız ile birlikte yaptığımız toplantıda aldığımız bilgilere göre, şu anda Kemer’de Covid-19 hastası yok” diyen Necati Topaloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

Kemer Antalya
EN GÜVENİLİR TATİL BELDESİ KEMER

“En güvenilir tatil beldesi Kemer. Herkes buraya rahatlıkla gelip, tatilini yapabilir. Gerçekten de Kemer güvenilir bir kent. Ancak şunu da unutmayalım; hijyen, sosyal mesafe ve maske konusuna önem vermeliyiz. Hayatımıza giren bu üç özelden asla vazgeçmemeliyiz. Vatandaşlarımızın bu konuya dikkat ettiğini görüyoruz. Ben önümüzdeki günlerin daha iyi olacağını düşünüyorum. Hatta turizmciler bu şekilde devam ederse, sezonun kasım ayının sonuna kadar uzayacağını söylüyorlar. İnşallah da öyle olur.”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu
istanbul antika ve sanat fuarı

İLGİLİ HABERLER