Kadir Toprakkaya

Yolsuzlar Çetesi’nin galası gerçekleşti

Yolsuzlar Çetesi’nin galası gerçekleşti
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Yeni sezonun iddialı komedilerinden “Yolsuzlar Çetesi” filminin galası, 11 Ekim Salı günü İstanbul ÖzdilekPark AVM’de seyirciyle buluştu.

Ali Ayyıldız’ın yönetmenliği ve senaristliğini üstlendiği filmin yapımcılığı ise Hakan Mataracı’ya ve Kar Film’e ait. 14 Ekim Cuma günü vizyona girecek bol kahkahalı yerli komedinin başrollerini Osman Sonant, Beyti Engin, Mesut Can Tomay, Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma’nın paylaşırken; filmin oyuncu kadrosunda Burak Güneş, Başak Özbay Canbolat, Ali Tutal, Güzin Usta ve Nurcan Eren gibi isimler de yer alıyor.

Yolsuzlar Çetesi

KADİR ÇÖPDEMİR: SICAK VE SEVİMLİ BİR FİLM OLDU…

ÖzdilekPark’ta gerçekleşen galaya, filmin tüm oyuncu ve teknik ekibinin yanı sıra ünlü davetliler de katıldı. Gecede basın mensuplarının soruları yanıtlayan Kadir Çöpdemir, filmi çekerken oldukça keyif aldıklarını ve eğlendiklerini belirterek; “Başrollerimizin döktürdüğü, bizim onlara destek verdiğimiz sıcak ve sevimli bir film oldu. Büyük bir gösteriş vaat etmiyor, ama seyirciyi içine alacak bir film oldu” dedi.

Yolsuzlar Çetesi

FİLMİN KONUSU VE KARAKTERLERİ…

Çöpdemir, filmin konusu ve karakterleri için ise şunları söyledi: “Mahallemizden Osman Sonant ve Beyti Engin, yani Kamil ve Fiko, paraları olmayan ve yırtmak isteyen iki kafadar arkadaş. Mafyanın, yani bizim elimize düşüyorlar. Biz fantastik filmlerdeki gibi karanlık tarafın insanıyız. Pascal da büyük mafyayı oynuyor. Gülay karakterini oynayan Özge Sezince, Kamil’in yıllardır büyük aşkı. Ancak mahallede birlikte olmadığı kalmıyor. Herkesin derdi kızı almak, parayı bulmak, ancak netice itibariyle kızı da ben alıyorum, parayı da ben buluyorum.”

Yolsuzlar Çetesi

PASCAL NOUMA & KADİR ÇÖPDEMİR BİRLİKTELİĞİ…

“İşte Pascal, filmde Pascal, sıkılmadınız mı?” sorusuna “Aynı eve taşınmayı düşünüyoruz” diyerek esprili bir yanıt veren Kadir Çöpdemir; “Pascal ile her yerde verimli bir işbirliğimiz var. Bunu sinemaya da taşıdık. Bu filmde kapladığımız alan çok büyük değil. İnşallah ilerleyen günlerde daha da büyük işler yaparız” şeklinde konuştu. Başroller Beyti Engin ve Osman Sonant’ın usta işi oyunculuklarını da öven Çöpdemir, herkese filmlerini izlemeleri çağrısında bulunarak; “Filme çok gidilsin ki devamı olsun. Filmimize ilgi ve alaka bekliyoruz” mesajı verdi.

Yolsuzlar Çetesi

Yeni sezonun iddialı komedilerinden “Yolsuzlar Çetesi” filminin galası, 11 Ekim Salı günü İstanbul ÖzdilekPark AVM’de gerçekleşti. Filmin vizyona gireceği tarih ise 14 Ekim…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su