Hava Asal

Yeni yılı Paris’te mi karşılamak istersiniz Tayland’da mı?

Yeni yılı Paris’te mi karşılamak istersiniz Tayland’da mı?
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Coral Travel & ODEON Tours, tatilcilere yılbaşı kutlaması için sıcak ve soğuk topraklardan çok özel iki alternatif sunuyor: Romantizmin başkenti Paris veya tropik cennet Tayland…

Türkiye pazarındaki tüketiciye 2006’dan beri tatil hizmetleri sunan ODEON Tours, 2014 yılı itibarı ile faaliyetlerine OTI Holding’in global tur operatörü markası Coral Travel ile devam ediyor.

Coral Travel & ODEON Tours yılbaşında Paris’e gitmek isteyenlere çok cazip bir teklif sunuyor. Yeni yılı, kışı yaşayan Avrupa’nın kalbinde karşılamayı tercih edenler masalların ve aşkın kenti Paris’in tadını çıkaracaklar. Paris’i tercih edenler Eyfel Kulesi’ne çıkarak 320 metre yüksekten Paris’i kuşbakışı seyredecek, Louvre Müzesi’ni, Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Notre Dame de Paris’e ilham veren Notre Dame Kilisesi’ni ziyaret etme imkanı bulacak, Seine Nehri’nde çıkacakları tekne turunda şehrin önlerinden aktığına şahit olacaklar. Paris turunda Champs-Elysées’de alışveriş keyfinin yanı sıra gece yarısı havai fişek gösterisi de kaçırılmaması gereken aksiyonlar arasında. 31 Aralık’ta Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile başlayacak ve 3 gece 4 gün sürecek Paris turunun, kişi başı konaklamalı fiyatı 499 Euro’dan başlıyor.

Sıcak bir alternatif…

Coral Travel & ODEON Tours, yılbaşını tropik bir atmosferde geçirmek isteyenler için ise yine ayrıcalıklı bir tur öneriyor. Tapınakları, çarpıcı güzellikleri, ışıl ışıl sokaklarıyla Tayland tatilcilere farklı bir alternatif olacak. Huzurlu ortamı ve sıcakkanlı insanlarıyla ‘gülen insanlar ülkesi’ olarak bilinen Güney Asya’nın popüler turistik destinasyonu Tayland’a vizesiz seyahat imkanı, Türkler’in bu destinasyonu seçmesinde önemli rol oynuyor.
Yılbaşı Tayland turları hakkında bilgi veren Coral Travel & ODEON Tours İç Pazar Müdür Vekili Mehmet Kamçı; ‘‘İklimi, tropik adaları, eğlence hayatı, modern ve geleneksel hayatın harmonisi Tayland’ı her profilden turist için çekici kılıyor. Bunun yanında, Tayland’da bulunan yer hizmetleri şirketimizin kalite ve güvencesiyle misafirlerimize Türk rehberlerle hizmet verebiliyor ve Türk misafirperverliğini yaşamanın ayrıcalığını sunuyoruz. Bu yüzden oldukça fazla talep alıyoruz’’ dedi.

Coral Travel & ODEON Tours, 27 Aralık’ta Türk Hava Yolları çıkışlı 8 günlük Bangkok&Pattaya turunu yılbaşına özel sadece 799 Euro’dan, Bangkok&Phuket turunu ise 999 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuyor.
Coral tatil web sitesinden bir ilk
Coral Travel, Tayland’ı, Paris’i ve daha birçok destinasyonu Türkiye’nin önde gelen seyahat blogger’larının kaleminden sunuyor. Coraltatil.com web sitesinde “Kemal ile Keşfet” ve “Sedef’in yurtdışı günlüğü” isimli köşelerin sahipleri Tayland ve Paris’te yaşadıkları deneyimleri en samimi şekliyle paylaşıyorlar. Coraltatil.com’da yer alan bu uygulama ile misafirler başka kaynaklardan araştırma yapmalarına gerek kalmadan, kolayca, turlar veya bölgeler hakkında yaşanmış deneyimlere, tavsiyelere ve fotoğraflara ulaşabiliyorlar.
Coral Travel &ODEON Tours’dan her 100 TL’lik alışverişe 50 mil bonus
TÜRK HAVA YOLLARI’nın avantajlarla dolu özel yolcu programıMiles&Smiles’ın üyeleri, Coral Travel & ODEON Tours’dan gerçekleştirecekleri tüm seyahatlerinde her 100 TL harcama karşılığı 50 bonus mil kazanıyor.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor