Kadir Toprakkaya

Wyndham Grand İstanbul Funda Arar’la açıldı

Wyndham Grand İstanbul Funda Arar’la açıldı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Kadir Toprakkaya’nın Özel haberi

Wyndham Hotels & Resorts zincirinin bir üyesi olan Wyndham Grand İstanbul Levent oteli, görkemli bir açılışla İstanbul’un yıldızları arasındaki yerini aldı.

“Türk Pop Müziği’nin Prensesi” olarak adlandırılan Funda Arar’ın, muhteşem konseri ile açılışı yapılan otel yaklaşık 1700 kişiyi ağırladı.

Levent Wyndham (7)

Açılış nedeniyle bir konuşma yapan otelin genel müdürü Funda Bezircilioğlu, “Öncelikle Wyndham Grand İstanbul Levent Ailesi olarak, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp katılmış olmanızdan çok büyük mutluluk duyduğumuzu bildirmek isterim. Otelimizin yapımı 4 yıl sürdü ve pek çok insanın büyük emeği geçti. Huzurlarınızda onları şükran ve minnet duyguları ile anmak isterim” dedi.

Levent Wyndham (8)

Misafirlerimize üstün konfor ve hizmet sunmak olmazsa olmazımız…

Wyndham Grand İstanbul Levent’in temellerinin aslında İzmir’de atıldığına değinen Özdilek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek ise yaptığı konuşmada, “Burada öncelikli hedefimiz para kazanmak değildir. Bunu söylemek kolay değildir ama içtenlikle söylüyorum ki doğrudur. Markanın uluslararası temsilcileri de şu anda aramızdalar. Onların huzurunda da altını çizerek ifade ediyorum ki, öncelikli hedefimiz iş ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimize en üstün konfor ve hizmeti sunmak olacaktır” dedi…

Levent Wyndham (1)

Ya en iyi şekilde yapılmalı, ya da hiç yapılmamalı…

Hüseyin Özdilek’den bu sözleri duyduktan sonra, öncesinde de yaşadığımız ağırlama karşısında, “Bir iş ya en iyi şekilde yapılmalı, ya da hiç yapılmamalı” sözünü tekrarlamak oldu.

Bir kaç hafta önce, Dünya’nın en eski ve en büyük, hatta en çok bilinen uluslararası bir otel markasının Kozyatağı’ndaki halkasının açılışına katılmıştık. 150-200 kişilik bir salona 800 davetli çağırılmış, konuklara patates köftesi, tavuk ve kanepe ikram edilmişti. Kuruyemiş olarak da kasaba düğünlerinde verilen, içinde sarı leblebi de olan kuruyemiş vardı.

Levent Wyndham (2)

Dün akşam Wyndham Grand İstanbul Levent’de yaşadığımız açılışta ise, 1700 kişi ağırlandı. Bıldırcın Izgara’dan Kuzu Tandır’a, Bonfile’den Marsilya usulü Balık Fondue’ye kadar her şey vardı. Sadece tatlı olarak 70 çeşit vardı. İki açılış arasındaki farkı karşılaştırmaya cesaret bile edilemezdi.

Levent Wyndham (6)

Wyndham Grand İstanbul Levent’in açılışına bin 700 davetli katıldı. O davetlilerden biri de Gürcistan’ın İstanbul Baş Konsolosu Iraklı Asashvili ve eşiydi. Açılış öncesi oteli gezdiğini ve tek kelime ile hayran kaldığını dile getiren Asashvili, “Böyle bir oteli tanımaktan çok memnun oldum” dedi.

Levent Wyndham (9)

Otelin ve altındaki Alışveriş Merkezi’nin yapımcısı Hüseyin Özdilek, “Funda Arar’a bu anlamlı geceyi onurlandırdığı için teşekkür etti…

Levent Wyndham (3)

Funda Arar’ın aralıksız olarak 2 saat 15 dakika süren müthiş performansı, konuklar tarafından büyük ilgi ve hayranlıkla izlendi…

Levent Wyndham (4)

TOURMAG Turizm Dergisi adına, Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya ve Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya olarak katıldığımız gecede, iki ünlü fotoğraf ustası da vardı.  Açılış anısı olarak karelerimize aldığımız dostlarımız; Süleyman Akpınar ve Turizm Fotoğraflar Duayeni Halil Tuncer … 

Levent Wyndham (5)     Levent Wyndham (11)

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor