Haber Merkezi

Vodafone 38. İstanbul Maratonu sona erdi

Vodafone 38. İstanbul Maratonu sona erdi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından “15 Temmuz Şehitleri İçin Koşuyoruz” sloganıyla düzenlenen Vodafone 38. İstanbul Maratonu, renkli görüntülere sahne oldu.

Geçen yıl düzenlenen 37. İstanbul Maratonu’nda tanışan ve evlenmeye karar veren Elif & Onur Özkol çifti, maraton için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne gelinlik ve damatlığıyla çıktı. Çift, bugün düğünleri olduğunu ve maratondan sonra düğüne gideceklerini söyledi. Anadolu Öğrenci Birliği üyeleri ise, maratona 5 x 12 metre büyüklüğünde “Dünya 5’ten Büyüktür” yazılı pankartla katıldı.

vodafone-istanbul-maratonu-sona-erdi-8

OMURİLİK FELCİNE DİKKAT ÇEKTİLER…

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile Ebru Şallı da, omurilik felcine dikkat çekmek için maratonda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) üyeleri ile koştu.

vodafone-istanbul-maratonu-sona-erdi-5

İYİLİK, BARIŞ VE KADINLAR İÇİN…

Maratona katılmak için Almanya’dan gelen şarkıcı Atiye; “Çok heyecanlıyım ve hatta bu gece hiç uyumadım. İyilik, barış ve kadınlar için koşuyoruz. Çok mutluyum” diye konuştu.

vodafone-istanbul-maratonu-sona-erdi-9

vodafone-istanbul-maratonu-sona-erdi-7

vodafone-istanbul-maratonu-sona-erdi-6

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından “15 Temmuz Şehitleri İçin Koşuyoruz” sloganıyla düzenlenen Vodafone 38. İstanbul Maratonu, renkli görüntülere sahne oldu…

vodafone-istanbul-maratonu-sona-erdi-4

 İstanbul Maratonu

 istanbul Maratonu

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su