Kadir Toprakkaya

TUTAP ve Anadolu Jet’ten işbirliği

TUTAP ve Anadolu Jet’ten işbirliği
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Anadolu Jet Başkanı Said Şamil Karakaş, TUTAP (Turizm Tanıtma Platformu) Genel Başkanı Fikret Yıldız’ı TUTAP Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Ülke tanıtımı adına istişare edilen görüşmede, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın işbirliği protokolü de gündeme geldi.

Anadolu Jet Başkanı Karakaş, burada yaptığı açıklamada 2018 yılında TUTAP’ın resmi ulaşım sponsoru olduklarını, bu desteğin ve işbirlikteliğinin 2019 yılında da devam edeceğini söyleyerek; “Biz kurumsal yapı olarak her zaman ülkemizin her karışında yapılan tanıtımın yanındayız. Bu da misyonumuzun bir gereğidir. TUTAP’ın Kültür ve Turizm Bakanlığı ile yaptığı işbirliği protokolü çok önemli. Bunu takdir ediyoruz. Neticede ülkemiz ne kadar tanıtılırsa, o kadar fazla turist gelir. Yurt içinde de bu misafirleri Türkiye’nin milli markası olarak büyük çoğunlukla biz taşıyoruz, bununla da iftihar ediyoruz” dedi.

Anadolu Jet
İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR

TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız ise, Anadolu Jet ile geçen yıl olduğu gibi 2019’da da tekrar işbirliği yapılacak olunmasından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek; “Ülkemizin milli markasının TUTAP’ın ulaşım sponsoru olması, yurt içinde yürüttüğümüz çalışmalara büyük katkı sağlamakta olup, karşılıklı olarak farklı mecralarda yapılan görsel tanıtım destekleri de her iki tarafın kurumsal duruşuna pozitif değer katmaktadır. Anadolu Jet Başkanı Sayın Said Şamil Karakaş’ın yaptığımız çalışmalara olan ilgisi ve duyarlılığı takdire şayan. Kendisine ve ekibine teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” şeklinde konuştu. Görüşmenin sonunda Anadolu Jet Başkanı Karakaş, TUTAP Genel Başkanı Yıldız’a uçak motorlu saat hediye etti.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su