Kadir Toprakkaya

TUROB’dan Ankara’daki saldırıya tepki: Derin üzüntü duyuyoruz

Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Başkanı Timur Bayındır, Ankara’da yaşanan menfur terör saldırısını kınadı.

TUROB Başkanı Timur Bayındır yaptığı yazılı açıklamada “Ankara’da bugün, bazı sendika ve sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen ‘Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi’ sloganıyla gerçekleştirilmesi planlanan barış mitingi öncesinde meydana gelen patlamalar sonucu vatandaşlarımızın hayatını kaybetmesine sebep olan terör saldırısını şiddetle kınıyoruz” denildi.

Bayındır, açıklamasında şu değerlendirmeyi yaptı: “Ülkemizin barış ve istikrarına yönelik bu tür korkunç saldırıların planlayıcısı olan faillerin emniyet güçlerimiz tarafından bir an önce yakalanmasını bekliyor, bu menfur saldırılar neticesinde ülkemizde beraber yaşama kültürü, barış ve kardeşliğin gelişimine katkı sağlamaktan başka bir amacı olmayan masum vatandaşlarımızın hayatlarını kaybetmelerinden derin üzüntü duymaktayız. Saldılar neticesinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diler, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ederim.”

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su