TURİZM HABERLERİNİ BİR DE TOURMAG TURİZM DERGİSİ SAYFALARINDA OKUYUN...

Titanic Hotels’te keyif dolu sömestr tatili

tarafından Kadir Toprakkaya
0 yorum

Ailece geçireceğiniz keyifli ve unutulmaz anılarla dolu bir sömestr tatili için Antalya’daki Titanic Mardan Palace, Titanic Deluxe Golf Belek ve Titanic Beach Lara, her yıl olduğu gibi bu yıl da hem keyifli hem de eğitsel renkli atölyelerin yer aldığı bir tatil programı hazırladı. Çocuğunuzla güvenilir tatilin adresi Titanic Hotels’in küçük hanımlara ve beyefendilere yaş gruplarına özel olarak tasarladığı programlarla Tini Kids Club’ta eğlence dolu bir macera başlıyor.

SÖMESTREYE ÖZEL RENKLİ ATÖLYELER

Minik konuklar, Tini Kids Club’ta dans etkinlikleri, karaoke, olimpik oyunlar, yaş gruplarına özel olarak hazırlanan hobi, sanat atölyeleri gibi programlarla eğlenirken, hayallerindeki tatili yaşayacaklar. Çocukların sağlığı düşünülerek tasarlanmış interaktif oyun salonları, bale ve jimnastik odaları, 03-11 yaş arası çocuklar için düşünülen eğitici programlar ile minik konuklar eğlence dolu anlar yaşayacak. Sinema salonlarının da bulunduğu Tini Kids Club’ta en güzel filmleri izlemenin ayrıcalığını yaşayacaklar.

OTELDE ANNE BABALAR DA DÜŞÜNÜLMÜŞ

Miniklerin damak zevkine ve ilgisine göre hazırlanan zengin açık büfe restoranlarının yanı sıra ödüllü şeflere ait çok özel lezzetler, her biri kendine has dekore edilmiş Türk, İtalyan, Beef Grill Club ve deniz mahsulleri A’la Carte restoranlarında dünyanın en leziz tatlarını usta şeflerin ellerinden tatma fırsatı da anne ve babaları bekliyor. Titanic Hotels bünyesinde hizmet veren BeFine Spa’lar ise, anne ve babalara kendilerini huzurlu hissedecekleri masaj odaları, açık ve kapalı havuzları, özel malzemeler kullanılarak dizayn edilmiş sauna ve buhar odaları, geleneksel Türk hamamı, alanında uzman terapistlerin uyguladığı özel masaj, vücut ve cilt bakımlarıyla ruhlarını ve bedenlerini arındırma olanağı sağlıyor.

Titanic Hotels

You may also like