Kadir Toprakkaya

Titanic Hotels’e TİM’den büyük ödül

Titanic Hotels’e TİM’den büyük ödül
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Titanic Hotels, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen İhracat Şampiyonları Ödül Töreni’nde konaklama hizmetleri kategorisinde 2.’lik ödülünün sahibi oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) 21 Aralık Cuma günü düzenlediği ödül töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırması kapsamında Titanic Hotels, 2017 yılı konaklama hizmetleri ihracatı kategorisinde 2.’lik ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Zehra Zümrük Selçuk’un elinden alan Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün; “Aldığımız ödüller bizleri motive edici etkiye sahip. Ülkemizin geleceğine inanarak, yatırımlarımıza hız kesmeden önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET

Dünyanın en çok tercih edilen destinasyonlarındaki 3 resort, 10 şehir oteli ile dünya standartlarında hizmet sunan Titanic Hotels; Antalya’da bulunan Titanic Deluxe Golf Belek, Titanic Beach Lara ve Bodrum’da bulunan Titanic Deluxe Bodrum ile resort hotelleri hizmeti sunuyor. İstanbul’daki Titanic Business Golden Horn, Titanic Business Kartal, Titanic Port Bakırköy, Titanic City Taksim, Titanic Comfort Şişli, Titanic Downtown Beyoğlu ve Almanya’da bulunan Titanic Comfort Mitte, Titanic Gendarmenmarkt Berlin, Titanic Chaussee Berlin ile şehir hotelleri hizmeti sunuyor. BeFine Sports & SPA ile otellerinde fitness ve spa hizmetlerini bir arada yürüterek; bünyesinde İtalyan mutfağı, ızgara ve Anadolu lezzetlerinden oluşan üç farklı konseptte restoran bulunduruyor. Pascarella Cafe & Bistro, Hasır A la Carte, Beef Grill Club by Hasır ise öne çıkan restoranları arasında yer alıyor. Titanic Hotels, 2016 yılında da konaklama hizmetleri ihracatı kategorisinde 3.’lük ödülünün sahibi olmuştu.

titanic hotels

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su