Haber Merkezi

The Bodrum by Paramount Hotel, 80 milyon dolara satıldı

The Bodrum by Paramount Hotel, 80 milyon dolara satıldı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Bodrum Torba’da işadamı Atilla Uras’ın yaptırdığı, dev film şirketi Paramount Pictures’ın kiralayarak Nicole Kidman’ın katılımıyla açılışını gerçekleştirdiği The Bodrum By Paramount Hotel, ünlü turizm yatırımcısı ve işletmecisi Turan Avcı tarafından satın alındı.

Torba’da 5 yıldızlı, delüks, 1.400 yataklı Vogue Otel’in mülk sahibi ve işletmecisi Avcı, 80 milyon dolara tesisi satın aldı. Otelin önceden yapılan sözleşmesinin süreceğini belirten Vogue Otelleri Yatırımcı Temsilcisi Cem Avcı, şöyle dedi:

HİZMET VE TESİS KALİTESİNDE ÇITA YÜKSELİYOR

“Şu anda Yönetim Kurulu Başkanımız Turan Avcı ile birlikte Moskova’da turizm ve otel yatırımlarımız devam ediyor. Bodrum’da halen işletmesini yaptığımız turistik tesislerimize bir yenisini daha ilave ederek, dünyaca ünlü bir tesisi Türk turizmine kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Turizm sektörünün sıkıntılı bir dönemden geçtiği bugünlerde hiçbir şeyi bahane etmeden yatırımlarımızı sürdürüp, hem turizm hem de ekonomiye canlılık getirmek için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Turizm sektöründeki yatırımlarımız sürerken, hizmet ve tesis kalitesindeki çıtayı da sürekli yukarı doğru çekiyoruz.”

Bodrum by Paramount Hotel

Bir Cevap Yazın

sonomed

vakıf taşdelen su

noyadecor