Haber Merkezi

TEMSA Maraton, Fransa yollarında

TEMSA Maraton, Fransa yollarında
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

17 yıldır Fransa’ya otobüs ihraç eden TEMSA, 12-15 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Autocar Expo Fuarı’nda 7 aracını tanıttı. Fransa’nın Lyon şehrinde düzenlenen Autocar Expo’da ziyaretçilerin ilgi odağı haline gelen TEMSA, Maraton otobüsün ilk teslimatını da fuarda gerçekleştirdi.

Uzun yıllar boyunca Fransa’ya otobüs ihracatında bulunan, Fransa’daki taşımacılık alanında hizmet veren firmaların gözdesi konumunda yer alan TEMSA, katıldığı fuarlar ve gerçekleştirdiği çeşitli etkinliklerle müşterileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

temsa-maraton-fransa-yollarinda-1

FUAR SÜRESİNCE 20 ADET ARAÇ SATILDI

Fransa otobüs pazarının en güçlü markaları arasında yer aldıklarını belirten TEMSA Fransa Bölge Satış Müdürü Çağdaş Adıyeke; “Fuar süresince standımıza gösterilen yoğun ilgi, pazardaki güçlü konumumuzun bir göstergesi oldu. Autocar Expo Fuarı’nda geniş ürün gamımızı müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Maraton otobüsümüz ve diğer ürün gruplarımız büyük beğeni topladı. Fransa’da taşımacılık alanında hizmet veren VIC Transport firmasına Maraton teslimatı gerçekleştirdik. Firma sahibi İlkan Cengiz, Maraton aracı teslim aldı. Böylece Fransa’da da Maraton aracımız yollara çıkmış oldu. Fuar sürecinde 20 adet araç sattık. Maraton HD, LD SB modellerimizle ilgili birçok satış bağlantısı da gerçekleştirdik. 2016 yılı sonuna kadar Fransa otobüs pazarında ve 2017’de çok hızlı bir büyüme ve teslimat süreci yaşayacağımızı düşünüyoruz” dedi.

temsa-maraton-fransa-yollarinda-3

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su