Editör

Tatilbudur.com Basketbol Milli Takımların yeni sponsoru oldu

Tatilbudur.com Basketbol Milli Takımların yeni sponsoru oldu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Tatilbudur.com imzalanan sözleşmeyle Basketbol kadın ve erkek milli takımlara sponsor oldu. Türkiye A Milli Kadın ve Erkek Basketbol Takımlarının yeni sponsoru Tatilbudur.com Genel Müdürü Cenk Angın ve TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu tarafından imzalanan sözleşme ile Tatilbudur.com oldu.

Türkiye A Milli Kadın ve Erkek Basketbol Takımlarının milli mücadelelerinde başarılarının destekçisi olmaktan mutluluk ve gurur duyduklarını ifade eden Cenk Angın, Tatilbudur.com’un renkli, dinamik ve eğlenceli yüzünü, milli takımla birlikte basketbol sahalarına da taşıyacaklarına yürekten inandıklarını söyledi.

Milli takımlar sponsoru tatilbudur.com

“BASKETBOL BUDUR! BAŞARI BUDUR! MİLLİ GURUR BUDUR!”

“Markamızdan da anlaşılacağı üzere, bizim için ‘Budur!’ kelimesi çok önemli, çok kıymetli. İstedik ki bu defa sporun birleştirici gücü ile ay yıldızlı formayı başarıyla taşıyan milli sporcularımızın arkasında milletçe tek yürek olalım ve ‘Basketbol budur! Başarı budur! Milli gurur budur!’ diyelim, dedirtelim. Tüm Tatilbudur.com ailesi adına 2019 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Kadın Basketbol Takımımızı tebrik ediyor ve 31 Ağustos-15 Eylül arasında Çin’de gerçekleşecek 2019 FIBA Erkekler Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan A Milli Erkek Takımımıza canı gönülden başarılar diliyorum” dedi.

“AYNI TAKIMIN BİR PARÇASI OLMAKTAN MEMNUNUZ”

İmza töreninde konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu “Türkiye’de sporun gelişiminin sürekliliği açısından özel şirketlerin desteği bizler için çok kıymetli. Bu süreçte, basketbolun enerjik, güçlü ve dinamik ruhu ile bir arada olmak isteyen markalarla yaptığımız işbirliklerinin, hem takımlarımıza hem de basketbolseverlere katacağı heyecan bizler için çok değerli. Türkiye Basketbol Federasyonu olarak, Tatilbudur.com ile aynı takımın bir parçası olmanın ve ortak değer üretmenin memnuniyeti içerisindeyiz. Turizm sektörümüzün değerli kuruluşu Tatilbudur.com’un; renkli, dinamik ve eğlenceli yüzünü, milli takımlarımızla birlikte parkelere de taşıyacağımıza yürekten inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Milli takımlar sponsoru tatilbudur.com

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su