Haber Merkezi

Tahtalı Dağı’nda turistlerin kar keyfi

Tahtalı Dağı’nda turistlerin kar keyfi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Antalya’nın Kemer ilçesindeki Tahtalı Dağı’na çıkan yerli ve yabancı turistler, doyasıya kar keyfi yaşadı. Kentin alternatif turizm merkezlerinden 2 bin 365 metre rakımlı Tahtalı Dağı’na teleferikle çıkan turistler, yaklaşık 30 santimetreye ulaşan karda eğlendi.

Turistlerin bazıları karda poşetlerle kayarken, bazıları da teleferik personelinin yaptığı kardan adamla fotoğraf çektirdi. Çocuklar ise kar topu oynayarak eğlenceli vakit geçirdi. Turistlerden Serhat Pazır, Antalya merkezde kar göremedikleri için dağa çıktıklarını ve kar topu oynayarak eğlendiklerini söyledi.

Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Hava Tahmin Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre ise, ilçede hava sıcaklığı 10 derece ölçüldü.

Tahtalı

Tahtalı Dağı’nda turistlerin bazıları karda poşetlerle kayarken, bazıları da teleferik personelinin yaptığı kardan adamla fotoğraf çektirdi. Çocuklar ise kar topu oynayarak eğlenceli vakit geçirdi. Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Hava Tahmin Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre ise, ilçede hava sıcaklığı 10 derece ölçüldü…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su