Kadir Toprakkaya

Tahsin Tür, Hilton Bakırköy’de!

Tahsin Tür, Hilton Bakırköy’de!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Otel yöneticiliğinin deneyimli isimlerinden Tahsin Tür, Hilton Bakırköy Hotel’in yönetimine getirildi. Kasım ayı itibariyle Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Tür; “Amacım bölgenin konumu açısından da en iyi otelleri arasında yer alan Hilton Bakırköy’ü, İstanbul’un değerleri arasına katmak”dedi.

SHERATON VE WYNDHAM DENEYİMLİ

Tahsin Tür, Hilton Bakırköy Hotel yönetimine gelmeden önce Wyndham Grand Istanbul Levent’te faaliyet gösteriyordu. Bu otelin inşaat aşamasından son noktasına kadar her alanında imzası olan Tür, öncesinde de Sheraton Maslak’ta görev yapmıştı.

HILTON BAKIRKÖY HAKKINDA

Sahilyolu olarak bilinen Kennedy Caddesi üzerindeki 103 numarada yer alan Hilton Bakırköy, bir yandan da Atatürk Havalimanı bölgesinde konumlanmış durumda. Bakırköy ve çevresindeki alışveriş, eğlence ve iş merkezlerine yakın mesafede bulunuyor olması otele ayrı bir özellik katarken; İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, CNR Expo Center gibi merkezlere çok yakın olması da iş insanları için ayrı bir tercih nedeni olarak gösteriliyor. İstanbul Tarihi Yarımadası ve havalimanı arasındaki sahilyolunda deniz manzaralı konumu ile hizmet veren şehir oteli; 306 misafir odası, tam donanımlı 16 toplantı odası, muhteşem Balo Salonu ve eşsiz SPA merkeziyle bölgenin en şık otellerinden biri olarak dikkat çekiyor.

306 ODA, 17 TOPLANTI SALONU

Atatürk Havalimanı ve İstanbul Tarihi Yarımadası’na Marmaray ile 10 dakikalık uzaklıkta olan Hilton Bakırköy’ün 52’si executive ve 38’i suite oda olmak üzere toplam 306 odası mevcut. Balo Salonu dahil olmak üzere tam donanımlı 17 toplantı salonu da olan Hilton Bakırköy’de, Executive Lounge ve Business Center da bulunuyor.

Hilton Bakırköy

Sahilyolu üzerinde konumlanmış Hilton Bakırköy’de tam donanımlı SPA merkezi, fitness center, açık ve kapalı havuz yer yer alıyor…

Tahsin Tür

Tahsin Tür, “Hilton Bakırköy’ün konukları için pek çok avantajı bünyesinde barındırıyor olması onların tercihini kolaylaştıracaktır” derken; “Bunlar arasında şehir merkezi ve Taksim bölgesine 15 dakikalık uzaklıkta olması, Avrasya Tüneli, Marmaray ve İstanbul Deniz Otobüsleri’ne yakınlığı ile kolay ulaşılabilir olmasıyla dikkat çekiyor” dedi…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su