Kadir Toprakkaya

SKALİTE töreni, 22 Kasım’da Lütfi Kırdar’da!

SKALİTE töreni, 22 Kasım’da Lütfi Kırdar’da!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

SKAL International İstanbul Kulübü’nün Ekim ayı toplantısı Point Otel’de yapıldı. 23 Ekim günü gerçekleşen toplantıda, SKALiTE 2018’in 22 Kasım akşamı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılması kararı alındı.

Yönetim kurulu toplantısı sonrasında Gayrettepe’de Point Otel Barbaros olarak bilinen iş otelinde, Genel Müdür Cihan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Özbek’in ev sahipliğinde düzenlenen Ekim ayı buluşmasına SKAL International İstanbul Kulübü üyeleri katıldı. Kokteyl ve ardından öğle yemeği şeklindeki buluşma son derece renkliydi.

HALUK LEVENT’TEN İZMİR MARŞI PERFORMANSI

Haluk Levent’in müthiş bir performans ile seslendirdiği İzmir Marşı’nın dev ekranlardan gösterimiyle başlayan etkinlik, yine sanatçının “Tüm şehitlerimize selam olsun!” sözleriyle son buldu. Daha sonra masalara dağıtılan bayraklar ile Cumhuriyet Bayramı kutlaması yapan SKAL International İstanbul Kulübü üyeleri, “22 Kasım’da Lütfi Kırdar’da buluşmak üzere” diyerek otelden ayrıldılar.

YALÇIN MANAV VE HÜSEYİN KURTOĞULLARI DA KATILDI

SKAL International İstanbul Kulübü’nün Ekim ayı buluşmasına katılanlar arasında, Plan Tours Kurucusu Hüseyin Kurtoğulları ile Turizm Bakanlığı eski müsteşarlarından Yalçın Manav da vardı. Türk turizminin iki duayen ismine TOURMAG Turizm Dergisi Sahibi Kadir Toprakkaya, Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya, UFTAA Başkan Yardımcısı Çetin Gürcün, Karacı Tour Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Ciga ve Oman Air GSA Genel Müdürü Haluk Aksoy eşlik ettiler.

SKALITE

SKALİTE

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su