Özlem Şahin

Skal İstanbul’un coşkulu yeni yıl kutlaması…

Skal İstanbul’un coşkulu yeni yıl kutlaması…
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Skal İstanbul geleneksel yılbaşı partisi The Plaza Hotel’in çatısında yer alan Cento per Cento’da gerçekleştirildi. Turizm profesyonelleri 2015’e, sürpriz dans gösterileri, hediye çekilişleri ile “merhaba” dedi.

Sayın Erol Kaynar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yeni yıl partisine turizm sektörünün önemli isimleri katıldı. Başkan Solaklar’ın açılış konuşmasının ardından Skal International Dünya Başkanı Salih Çene, SI Dünya eski Başkanı Hülya Aslantaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Skal Toast’u yapıldı.

Skal İstanbul yılbaşı kutlaması

Başkan Feza Solaklar yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yeni yıla danslarla merhaba dediğimiz bu özel gecede bizi ağırlayan Sevgili Erol Kaynar’a, yılbaşı çekilişimize hediyeleri ile katkılarda bulunan tüm kişi ve kurumlara, dansları ile gecemizi renklendiren Arthur Murray Dans Okuluna, bizi kendileri ile tanıştıran SI Marmara Kulübüne ve Merih Kırlı’ya ve bizlerle bu güzel geceyi paylaşan tüm Skal kardeşlerimize çok teşekkür ederiz. 2015’in herkes için sağlıklı, şanslı, mutlu ve başarılarla dolu bir yıl olmasını dileriz.

Arthur Murray Dans Okulu’nun dans gösterisi büyük beğeni topladı. Turizmciler danslara eşlik ederek eğlenceli saatler geçirdi. Yılbaşı partisi, Skal Yönetim kurulu üyelerinin kestiği yeni yıl pastası ile sona erdi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su