Kadir Toprakkaya

Setur’dan yepyeni bir sosyal platform: seturday.com

Setur’dan yepyeni  bir sosyal platform: seturday.com
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, seyahat planı yapanların en kaliteli ve keşfedilmemiş içeriklere ulaşmalarını sağlamak üzere yepyeni bir sosyal platform oluşturdu. “Dün bilmedikleriniz için bugün Seturday var!” söylemiyle www.seturday.com adresinden yayına başlayan Seturday, farklı rotalarda yenilikleri ve bilinmeyeni geniş kitlelere sunmayı hedefliyor.

Seturday’in lansmanı, 5 Aralık Çarşamba günü Ümraniye Platoları’nda düzenlenen özel bir partiyle gerçekleştirildi. Lansmana, Setur yöneticilerinin yanı sıra Seturday yazarlarından Ahmet Erdem, Bahar Akıncı, Levent Özçelik, Nilay Örnek, Sefa Yamak, Sinan Hamamsarılar, pek çok influencer ve basın mensubu katılım gösterdi. Lansmanda konuşma yapan Setur Turizmden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Tomruk, Seturday’in turizm sektöründe giderek daha fazla önem kazanan seyahat deneyiminin, hem kullanıcılar hem de yazarlar tarafından paylaşılabileceği bir sosyal platform olacağını belirterek şunları söyledi:

GEZGİNLERİN SOSYAL PLATFORMU

“Seturday ile gezginlerin sosyal platformu olmayı hedefliyoruz. Setur olarak yaptığımız her işe kalitemizle imza atarken, öncü olma misyonumuzu da sürdürüyoruz. SeturSelect aracılığıyla kişiye özel deneyim ve macera seyahatleri sunmak konusunda da öncüydük, şimdi Seturday ile bu gücümüzü dijital platformumuza da aktarıyoruz. Böylece seyahat planı yapan kişiler, seyahat öncesinde arama motorunda karşılarına çıkan pek çok sonuç içinde kaybolmayacak, herkes planladığı seyahat rotasıyla ilgili en kaliteli ve bilinmeyen içeriğe Seturday üzerinden erişebilecek. Kullanıcılarımız, Seturday yazarlarının özgün içeriklerinden, ‘Bir Bilene Sor’ ve ‘Bucket List’ gibi yenilikçi özelliklerden yararlanabilecek.”

YAZARLARDAN SETURDAY.COM’A ÖZEL İÇERİK

İş seyahatinden maceraseverlere, kişiye özel seyahat meraklılarından sanatseverlere kadar farklı ilgi alanlarına sahip kesimlere yönelik içerikleri bir arada sunan seturday.com, Türkiye’nin yakından takip ettiği yazarların en özel deneyimlerini kaleme aldıkları bir platform olma özelliği taşıyor. Fotoğraf, seyahat, yeme-içme gibi farklı alanlarda uzman ve kültürel anlamda pek çok deneyime sahip olan Ahmet Erdem, Bahar Akıncı, Levent Özçelik, Nilay Örnek, Sefa Yamak ve Sinan Hamamsarılar, Türkiye ve dünya kültürüyle harmanladıkları özel içerikleri seturday.com’da paylaşıyorlar.

setur

HER TÜRLÜ BİLGİ İÇİN TEK ADRES

Seturday’in “Bir Bilene Sor” sekmesinde seturday.com’a üye olan kullanıcılar birbiriyle etkileşime geçerken, seyahat edecekleri lokasyon hakkında birbirlerinden tavsiyeler alabilecek ve böylece gezginler deneyimlerini bu platform üzerinden paylaşabilecekler. “Bucket List” sekmesiyle ise üyeler seturday.com üzerinden gitmeyi hayal ettikleri şehirlere ait kendilerine özel seyahat listeleri hazırlayabilecek, “gitmeye hazırım” kutucuğunu işaretlemeleri halinde, Setur yetkilileri tarafından listelerindeki lokasyonlarla ilgili bilgilendirilebilecekler.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su