Kadir Toprakkaya

Rotana’dan “İyilik Peşinde Koş” maratonuna destek

Rotana’dan “İyilik Peşinde Koş” maratonuna destek
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyaca ünlü uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk oteli Burgu & Tango Arjaan by Rotana, “İyilik Peşinde Koş” maratonuna destek veriyor.

Yoksulluk ve israfla mücadele için kurduğu Destek Market ile binlerce aileye katkı sağlayan TİDER (Temel İhtiyaç Derneği), yeni marketler için 13 Kasım’da İstanbul Maratonu’na katılacak. Maraton öncesi Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da bir araya gelen TİDER’in gönüllü koşucuları ve Adım Adım Platformu üyeleri, dernek yetkilileri tarafından süreç hakkında bilgilendirildi.

Rotana

YENİ DESTEK MARKETLER İÇİN…

TİDER’in 2015 yılında Maltepe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliğiyle açtığı ilk Destek Market, bugüne kadar dört binden fazla aileye bir milyon TL’nin üzerinde temel ihtiyaç maddesini israftan kurtararak ulaştırdı ve 50’ye yakın kişinin iş sahibi olmasına yardımcı oldu. Adım Adım – İyilik Peşinde Koş Platformu’nda yer alan TİDER, 13 Kasım’daki İstanbul Maratonu’nda kendisine eşlik edecek gönüllü koşucuların yaratacağı kaynak ile yeni Destek Marketler açmayı hedefliyor.

rotanadan-iyilik-pesinde-kos-maratonuna-destek-2

ROTANA’DAN TİDER’E ANLAMLI DESTEK…

Marka olarak topluma ve doğaya fayda sağlayan sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerine hem öncülük eden hem de gönülden destek veren Rotana Grubu; TİDER’e yoksulluk, işsizlik ve israfla mücadelesinde destek veriyor.

rotanadan-iyilik-pesinde-kos-maratonuna-destek-4

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su