Kadir Toprakkaya

Pınar Özbilge, Cosmorama’ya transfer oldu

Pınar Özbilge, Cosmorama’ya transfer oldu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Ağustos ayında Amerikan Seyahat Acentaları Birliği (ASTA) Türkiye Başkanlığı’na seçilen Katherine Pınar Özbilge, Intra Travel & Mice Genel Müdürlüğü görevinden ayrılarak, Yunanistan merkezli ünlü tur operatörü Cosmorama’ya tarnsfer oldu.

Cosmorama’da İş Geliştirme Direktörü olarak göreve getirilen Pınar Özbilge; “Ürün ve yaratıcılık konusunda daralan piyasalara yeni çözümler önererek, Türk turizmine de hareket kazandırmayı arzu ediyorum” dedi. Yeni görevinde “İş Geliştirme Direktörü” olarak hizmet verecek olan Özbilge, bundan sonraki amacının makul fiyatlı paket turlardan lüks segmentteki ürünlere kadar dünya çapında servis veren şirketin iç dinamiğine katkı sağlamak olduğunu dile getirdi.

Cosmorama

TÜRK TURİZMİNE HAREKET KAZANDIRACAK

Ürün ve yaratıcılık konusunda daralan piyasalara yeni ve akılcı çözümler önererek, Türk turizmine de hareket kazandırma arzusunda olduğunu açıklayan Pınar Özbilge, “Elimden geldiğince ülkemi tanıtmak adına çaba harcayacağım” şeklinde konuştu.

TOURMAG Turizm Dergisi olarak Katherine Pınar Özbilge’ye yeni görevinde başarılar dileklerimizi iletiyor, bizler de kendisine her konuda destek olacağımızı bildiriyoruz…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su