Kadir Toprakkaya

Otelz.com, 2016 için 100 bin rezervasyon hedefliyor

Otelz.com, 2016 için 100 bin rezervasyon hedefliyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İnternet üzerinden oda satışı gerçekleştiren yerli seyahat portalı Otelz.com, kuruluşunun ikinci yılında zirveye oturdu. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği yüzde 170 büyüme rakamlarıyla dikkatleri çeken portal, bu başarısını uluslararası önemli yatırım fonlarından gelen fonla sağladığını belirtti.

TOURMAG Turizm Dergisi’ne açıklamalarda bulunan Otelz.com’un fikir babası ünlü turizmci Bertan Aner; “Tüketicilerden gördüğümüz yoğun ilgi, bizleri daha da başarılı olmaya yöneltti. 2016 yılında teknolojik inovasyon, pazarlama ve coğrafi genişleme projelerine ağırlık vereceğiz” dedi.

Otelz.com

2016 YILI İÇİN HEDEF 100 BİN REZERVASYON…

Türkiye’de bilinen klasik tur operatörleri ve seyahat acentelerinden çok farklı bir kulvarda olduklarını dile getiren Otelz.com CEO’su Bertan Aner; “Otelz.com sisteminde tüketicilerden para tahsilatı kesinlikle yok. Otel rezervasyonunu bizim aracılığımızla gerçekleştiren kişi, ödemesini doğrudan yer ayırttığı otele yapıyor. Bununla beraber web sitemizde tüm fiyatları, oda müsaitliklerini ve otel bilgilerini görebiliyor. Girişleri oteller tarafından yapılıyor ve devamlı güncelleniyor. Bu şekilde tüketiciler ilk elden, en doğru bilgiyi alabiliyor” şeklinde konuştu. Rekabet yoğun bir sektörde sürekli gelişen teknolojileriyle fark yaratmak amacında olduklarını belirten Aner, 2016 yılı için en az 100 bin rezervasyon hedefleri olduklarını ifade etti.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su