Kadir Toprakkaya

Oman Air Türkiye Ofisi açıldı

Oman Air Türkiye Ofisi açıldı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Umman Sultanlığı’nın milli hava yolu Oman Air’in Türkiye Ofisi hizmete girdi. Avrupa Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak Türkiye Ofisi’nin Ülke Müdürlüğü görevine Eda Büyükakkaş getirildi.

Oman Air’in bu kararı, The St. Regis Istanbul Hotel’de düzenlenen bir törenle kutlandı. 27 Kasım Salı akşamı gerçekleşen kutlamaya, Türkiye’nin dört bir yanından gelen Oman Air satış acenteleri, tur operatörleri, sektörün önde gelen profesyonelleri ve basın mensupları katıldı.

“TÜRKİYE OFİSİMİZ İLE ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan ve Oman Air Türkiye Ofisi’nde çalışan ekibini katılımcılarla tanıştıran Eda Büyükakkaş; “Bizler için son derece anlamlı olan bu geceyi bizimle paylaştığınız için Oman Air adına çok teşekkür ederiz” dedi. Büyükakkaş’tan sonra söz alan Oman Air Avrupa Bölge Müdürü Rogier de Jager ise, Oman Air’i tanıtan bir sunum gerçekleştirerek; “Oman Air olarak Türkiye Ofisimiz ile artık daha güçlü bir şekilde Türkiye’de olacak ve Türk seyahat severlere hem rekabetçi hem de kaliteli servis vereceğiz” şeklinde konuştu.

BEŞ TALİHLİYE UMMAN SEYAHATİ

İletişim organizasyonunu Travel PR Ajansı’ndan Sarp Özkar’ın üstlendiği geceye yaklaşık 300 davetli katıldı. Konuklara Umman Sultanlığı ve Ortadoğu lezzetlerinin ikram edildiği gecenin sonunda bir de hediye çekilişi yapıldı. Aralarında TOURMAG Turizm Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya’nın da yer aldığı beş isim, Oman Air ile Umman Sultanlğı’na gidiş-dönüş uçak bileti kazanırken, Hotel Gazetesi’nden Mustafa Üçbaş da konaklama kazandı.

Oman Air

Etkinlik kapsamında, davete katılan konuklardan alınan kartvizitlerin konduğu bir cam küre içinden talihlilerin belirlendiği bir çekiliş yapıldı. Aralarında TOURMAG Turizm Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya’nın yer aldığı talihliler şu isimlerden oluştu: Fatma Canan Toprakkaya, Taşkın Zıvana, Miray Ermeç, Cem Günerli ve Ebru Palas. Hotel Gazetesi Sahibi ve Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Üçbaş da gecede otelde konaklama hediyesi kazanan isim oldu.

St Regis Otel

The St. Regis Hotel’deki buluşmaya katılanlar arasında, yeme-içme konusunda üstad kabul edilen Mehmet Yaşin de vardı. TOURMAG Turizm Dergisi Sahibi Kadir Toprakkaya’ya Umman’ın görülmeye değer bir ülke olduğu bilgisini veren Yaşin; “Yaşam kısa, gezmek ve görmek sonsuz. Gezin, görün tavsiyesinde bulunuyorum” diye konuştu.

Davete katılanlar arasında, FEST Travel Genel Müdürü Zekeriya Şen de vardı. Umman’ın FEST Travel’ın destinasyonları arasında olduğu bilgisi aldığımız Şen; “Umman görülmesi gereken ülkeler listemizdedir” ifadelerini kullandı. Mustafa & Aliye Üçbaş, Canan & Kadir Toprakkaya, Zekeriya Şen…

Oman Air Türkiye Ofisi Müdürü Eda Büyükakkaş…

Oman Air Avrupa Bölge Müdürü Rogier de Jager…

 

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su