Moda Deniz Kulübü Yaz Lezzetleri’nde iki usta!

Yazar Kadir Toprakkaya

Özellikle yaz akşamlarında doyumsuz etkinliklere ev sahipliği yapan Moda Deniz Kulübü, yaşanmakta olan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bunları gerçekleştiremiyor. Ancak yine de üyelerini değerli buluşmalardan mahrum etmemek adına, online da olsa birbirinden keyifli etkinliklere imza atıyor.

YEMEĞİN VE ŞARABIN İKİ USTASI…

İşte bunlardan biri, “Yaz Lezzetleri” adı altında geçtiğimiz akşam düzenlendi. Moda Deniz Kulübü yönetimi tarafından organize edilen çevrim içi izleme etkinliğinde, iki usta isim bir araya geldi.

Mehmet Yaşin
DAMAK ÇATLATAN MEHMET YAŞİN…

Gerçekten de damak çatlatacak kadar özelliği olan lezzetleri keşfetmek adına bu yolda bir ömür harcayan Mehmet Yaşin, katılımcılara yaz lezzetleri hakkında şimdiye kadar işitilmeyen bilgiler aktardı.

Mehmet Yalçın
TÜRKİYE’NİN GUSTOSU MEHMET YALÇIN…

Yaşin’in paylaştığı “Yaz lezzetleri ile hangi şarap?” sorusuna ise, Türkiye’nin şarap ve şarap kültürü konusunda akla ilk gelen isimlerinden biri olan Mehmet Yalçın cevap verdi.

MODA DENİZ KULÜBÜ YÖNETİMİ DE KATILDI…

22 Temmuz akşamı saat 19.30’da Zoom üzerinden gerçekleşen bu özel etkinliğe, Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Taşpınar ve Genel Müdürü Ayhan Alpakın da bağlanarak katkı verdi. Buluşmada, Moda Deniz Kulübü’nün aldığı pandemi tedbirleri hakkında da bilgi verildi.

Moda Deniz KulübüİLGİLİ HABERLER