Cenay Toprakkaya

İzmit Körfezi’nde Uluslararası Farkındalık Festivali

İzmit Körfezi’nde Uluslararası Farkındalık Festivali
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Hepimiz, 2019 için yepyeni kararlar ve hayallerle doluyuz. İşte yeni yılın ilk ayında, tam da bunları gerçekleştirmeye başlama fırsatı kapımızda! Dünya Değişim Akademisi, ocak ayı için hazırladığı Farkındalık Festivali’nde “Değişim İle Yenilen” konseptine dikkat çekiyor ve değişim cesaretini, yolunu, tekniklerini veren kaçırılmayacak bir hafta sonu organizasyonu hazırlıyor.

26-27 Ocak tarihlerinde İzmit Körfezi’nin eşsiz manzarasında kimi zaman deniz kokusunu içinize çekerken, kimi zaman da size yenilenme gücünü verecek enerjiyle dolacak ve değişimin aslında yanıbaşınızda olduğunun farkına varacaksınız. Dünyanın en güçlü değişim tekniklerinin uygulanacağı programda pratik çalışmalar, doğru nefes teknikleri, fiziksel egzersizler, kişisel gelişim kitapları, dans gösterileri ve unutulmayacak bir interaktif söyleşi var. İş arkadaşlarınız, aileniz, dostlarınız, sevdiklerinizle ya da tek başınıza rahatlıkla katılabilir; değişmek ve yenilenmek için gerekli özgüveni, isteği, kararlılığı ve içtenliği kazanabilirsiniz. Etkinliğin düzenleneceği İzmit Körfezi kıyısındaki konforlu, beş yıldızlı otelin SPA, hamam ve havuz imkanlarından da ücretsiz yararlanmak mümkün. Yaşamınızı yenilemek, sevdiklerinizle birlikte mutlu bir yeni yıl geçirmek için bu enerji, farkındalık, değişim dolu etkinliği kaçırmayın.

FESTİVAL PROGRAMINDA YER ALAN ÇALIŞMALAR

– Özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesi üzerine 4 pratik seans
– İnteraktif söyleşi-tüm sorulara cevaplar
– Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri yönetme
– Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme
– Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunun aşılmasıyla yaşamı doyasıya
yaşama
– Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa
gömülmek yerine yaşama daha fazla tutunmayı sağlama

ULUSLARARASI BİR ORGANİZASYON

Uluslararası Farkındalık Festivalleri, Dünya Değişim Akademisi’nin 55 yıllık bilgi ve deneyim birikimiyle dünyada bir ilk olarak 15 yıldır kesintisiz her ay düzenleniyor. Katılımcılardan gelen taleplerle doğaya taşınan etkinlik, bugüne kadar binlerce katılımcının buluşma noktası olarak uluslararası bir organizasyon haline gelmiş. (www.dunyadegisimakademisi.com)

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su