Kadir Toprakkaya

Isparta, 9. Solunum Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı

Isparta, 9. Solunum Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Son zamanlarda büyük bir gelişme içerisinde olduğu gözlemlenen Isparta ilimiz, 9. Solunum Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı. Isparta’nın yeni yıldızlı oteli Hilton Garden Inn’de 13-16 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşen buluşmaya, konularında deneyimli Kulak Burun Boğaz (KBB) uzmanı doktorlar başta olmak üzere, ilgili diğer branş doktorları katıldı. Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği Başkanı Prof. Dr. Cemal Cingi öncülüğünde düzenlenen zirveye, Dr. A. Ahmet Şirin başkanlık yaptı.

SAĞLIK VE EĞİTİM KENTİ ISPARTA

9. Solunum Zirvesi’nin açılış programına, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu da katıldı. Alanlarında uzman ve başarılı konukları Isparta’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti aktaran Seymenoğlu, Isparta’nın sağlık ve eğitim kenti olduğunu söyledi.

Isparta
ZİYARETÇİLERİ BİRBİRİNDEN FARKLI GÜZELLİKLER BEKLİYOR

Vali Seymenoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Isparta ilimiz eğitim ve sağlık kenti. İkinci üniversitemiz ile Türkiye’nin ilk üç şehir hastanesinden birine sahip olmamız, bizi bölgemizde ön plana çıkarıyor. Bunun yanında sahip olduğumuz tarihi ve doğal güzellikler, gülümüz, lavantamız, kiraz çiçeklerimizle Isparta’yı ziyaret eden misafirlerimizi birbirinden farklı güzellikler bekliyor.”

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su