Haber Merkezi

Güzeller İstanbul’u sallayacak

Güzeller İstanbul’u sallayacak
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Nefesleri kesmeye hazırlanan The Queen of Eurasia 2016 Güzellik Yarışması, 23 ülkeden katılım ile Ataşehir’de gerçekleştirilecek. İlk kez İstanbul’da düzenlenen dünya yarışmasına saatler kala güzeller, gönüllü turizm elçisi olarak da TOURMAG Turizm Dergisi objektiflerinde buluştu.

Eurasia Grup tarafından 8 yıldır düzenlenen yarışmalar serisi içerisinde yer alan The Queen of Eurasia, Antalya’nın ardından ilk kez İstanbul’da… City Loft Hotel’de kampa giren güzeller, kapılarını TOURMAG Turizm Dergisi’ne araladı.

Organizasyonu gerçekleştiren Anastasiya Pavelyeva, aynı zamanda başarılı bir oyuncu olarak da biliniyor.

Organizasyonu gerçekleştiren Anastasiya Pavelyeva, aynı zamanda başarılı bir oyuncu olarak da biliniyor…

ANASTASİYA PAVELYEVA: TÜRKİYE’Yİ ÇOK SEVİYORUZ, GÜVENLİ VE MÜKEMMEL…

Yıllardır dev organizasyonları başarıyla gerçekleştiren, The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması’nın da organizatörü Rus kökenli Anastasiya Pavelyeva, Türk model Sibel Demiralp’in yarışmacı arkadaşlarına rehberlik de ettiği İstanbul turunda Türkiye’yi öve öve bitiremedi. Pavelyeva; “Türkiye çok güzel, dışarıda gösterilenin aksine oldukça güvenli, renkli ve çeşitli. Ben Türkiye’yi çok seviyorum ve bu güzellikleri de çeşit çeşit ülkelere aktarmak gerekiyor, ben de bunu yapıyorum. Türkiye eğer turizmde ciddi yol alabilecek ise, bunu dilden dile aktarabilmesi gerekiyor. Her organizasyonumuzda yabancı güzeller başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ye hayran kalıyor, geniş takipçi kitlelerine fotoğraflarla aktarıyor, ülkelerine taşıyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

the-queen-of-euraisa-guzellik-yarismasi-anastasiya-pavelyeva-sibel-demiralp-oyuncu-zeynep-derin-senyigit-tourmag-turizm-magazin-dergisi-10

TÜRK GÜZEL SİBEL, NEFES KESEN TURİZM ELÇİSİNE DÖNÜŞTÜ…

Rusya, Ukrayna, Moldovya, Hindistan, Belçika, Makedonya ve Sırbistan gibi ülkelerden katılım gösteren 23 güzel arasında Türkiye’yi, fiziği ile büyüleyen Sibel Demiralp temsil ediyor. 1.80 boyu, podyumların aranan vücut ölçüleri ve güzelliği kadar sempatisi ile dikkat çeken Demiralp, TOURMAG Turizm Dergisi’ne gerçekleştirdiği açıklamada “Yarışma ve sonucu kadar, burada kurduğumuz arkadaşlıklar ve İstanbul’u doğru yönleriyle tanıtabilmemiz de beni çok mutlu ediyor. ‘Türkiye’yi böyle bilmiyorduk’ diyorlar. Gurur duyuyoruz” dedi. Özellikleriyle önümüzdeki süreçte sektörünün aranılan ismi olacağı kamuoyunda gündeme gelmeye başlayan Sibel Demiralp, “Tamamen mesleğime odaklandım” mesajı verdi.

23 ülkenin güzeli İstanbul'a hayran kaldı.

23 ülkenin güzeli İstanbul’a hayran kaldı…

NEFESLER TUTULDU, GERİ SAYIM BAŞLADI…

11 Kasım Cuma akşamı Ataşehir’de Bistro Cabana, yarışmanın finaline sahne olacak. Ayrıntılar, TOURMAG Turizm Dergisi aracılığı ile paylaşılacak. Organizasyonun başarılı yöneticisi Anastasiya Pavelyeva; Sponsor City Loft Hotel’e, beraberinde final gecesine ev sahipliği yapacak Bistro Cabana’ya teşekkür etti.

Oyuncu Zeynep Derin Şenyiğit, yarışma provaları öncesinde otel lobisinde objektiflerimize yansıyan isimler arasındaydı.

Oyuncu Zeynep Derin Şenyiğit, yarışma provaları öncesinde otel lobisinde objektiflerimize yansıyan isimler arasındaydı. Derin, son zamanlarda güzelliği kadar oyunculuk becerisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı…

the-queen-of-euraisa-guzellik-yarismasi-anastasiya-pavelyeva-sibel-demiralp-oyuncu-zeynep-derin-senyigit-tourmag-turizm-magazin-dergisi-5

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su