Kadir Toprakkaya

Gürsel Turizm, Fenerbahçe’nin resmi ulaşım tedarikçisi oldu

Gürsel Turizm, Fenerbahçe’nin resmi ulaşım tedarikçisi oldu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Personel ve okul taşımacılığının lider firması Gürsel Turizm ile Türkiye şehirlerarası ve turizm otobüsü sektörünün lideri Mercedes-Benz Türk, Süper Lig’in en iddialı takımlarından Fenerbahçe için güçlerini birleştirdi.

İlk defa 1972-75 yılları arasında görev yapan unutulmaz teknik direktör Valdir Pereira Didi döneminde sarı-lacivertli takıma hizmet veren Gürsel Turizm, 2016-17 futbol sezonunda da Fenerbahçe Spor Kulübü karayolu resmi ulaşım tedarikçisi oldu ve takımın kullanımına özel bir Mercedes Benz Travego tahsis etti. 2016-17 futbol sezonunda da tercihini yeni Travego’dan yana kullanan Gürsel Turizm, Mercedes-Benz Türk tarafından Hoşdere Fabrikası’nda üretilen Travego takım otobüsünü, törenle sarı-lacivertli kulübe teslim etti.

Gürsel Turizm

CAN BARTU TESİSLERİ’NDE TESLİM TÖRENİ DÜZENLENDİ

Fenerbahçe Spor Kulübü Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde düzenlenen teslim törenine Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileri ile Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, Yönetim Kurulu Üyeleri Hürer Gündüz, Türker Karahasan, Bülent Birant, Kerem Birant, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt katıldı. Bu yılın Nisan ayında piyasaya sunulan yeni Mercedes-Benz Travego için tasarlanmış, yüksekliği ayarlanabilir ve yan parçaları katlanabilir baş dayamalı koltuklar, Fenerbahçe takım otobüsüne özel olarak sarı-lacivert kumaş döşeme ile kaplandı. Standart üretim Travego otobüslerden farklı olarak bir tuvaletin bulunduğu Fenerbahçe takım otobüsünün iç zemini ise, şık ve sıcak bir hava yaratan parke görünümlü simli ahşapla döşendi.

EN ÜST DÜZEYDE KONFOR

Yeni Travego’ya Gürsel Turizm tarafından sarı-lacivertli takım oyuncuları ve teknik ekibinin konforunu en üst düzeyde sağlamak amacıyla yeni donanımlar eklendi. Teknik ekip ve sporcuların maçlara hazırlıkta kullanacağı özel toplantı masalarının yerleştirildiği otobüse ayrıca, özel ses ve görüntü sistemleri de dâhil edildi.  Hem sürücüsüne hem yolcusuna en üst düzeyde konfor sunan yeni Travego’nun 2.100 mm olan iç yüksekliği ferah bir seyahat ortamı sağlarken, çift bölgeli klima otobüs içindeki sıcaklığı eşit miktarda dağıtarak, sporcuların rahat bir yolculuk yapmalarına imkân tanıyor.

EN ÜST DÜZEYDE GÜVENLİK SAĞLIYOR

Gürsel Turizm tarafından camları ekstra güçlendirilen yeni Travego, Fenerbahçe Futbol Takımı’nın güvenliğini en üst düzeyde sağlıyor. Geleceğin ulaşımının otobüslerde maksimum yol güvenliğinin sağlanması anlamına geldiğine inanan Mercedes-Benz Türk, otobüslerinde en üst düzey güvenliği sunmak için her tür detay üzerinde titizlikle duruyor. Bu anlayışla üretilen yeni Travego, gelecekte otobüslerde yasal olarak bulunması gerekecek birçok özelliğe bugünden sahip.

gursel-turizm-fenerbahcenin-resmi-ulasim-tedarikcisi-oldu-3

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su