Haber Merkezi

Gölcük Gölü’nde su sporları yapılacak

Gölcük Gölü’nde su sporları yapılacak
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Gölcük Gölü’nde su sporları faaliyetlerinin yapılması kapsamında Kano Fedarasyonu ile görüşmeler yaptıklarını bildirdi.

Başkan Badem, ilçenin turizm değerlerinin ortaya çıkarılması amacıyla bir dizi çalışma gerçekleştirdiklerini, bunlar içerisinde Gölcük Gölü’nde kano faaliyetlerinin de bulunduğunu belirtti. Bu kapsamda Kano Federasyonu ile görüşmelere başladıklarını ifade eden Badem, hedeflerinin gelecek yıl Gölcük Gölü’nde çeşitli kano faaliyetlerinin yapılması olduğunu aktardı.

Gölcük Gölü

YAZ-KIŞ ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR

“Ödemiş, coğrafi konumu ve doğa güzellikleriyle birçok turizm olanağını barındırıyor” diyen Başkan Badem, şu açıklamalarda bulundu: “Bin 100 rakımlı Gölcük, yaz ve kış aylarında ziyaretçi akınına uğruyor. Çevresine geçtiğimiz yıl yaptığımız rekreasyon çalışmasıyla ayrı bir görünüme kavuşan gölde yapılabilecek sportif aktiviteler konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalar kapsamında Kano Federasyonu İzmir Temsilcisi Oral Çağlar ile görüşmeler yaptık. Hedefimiz, önümüzdeki sezonda kano başta olmak üzere diğer su sporlarını da Gölcük’te yapmak.”

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su