Kadir Toprakkaya

Fırsatlar, umutlar, hayaller ülkesi Amerika

Fırsatlar, umutlar, hayaller ülkesi Amerika
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

TOURMAG Turizm Dergisi’nin merakla beklenen yeni sayısı yayınlandı. Fırsatların ve umutların hep var olduğu, bir anlamda “Hayaller Ülkesi” kabul edilen Amerika’yı kapak dosyası olarak sayfalarına taşıyan derginin içeriğinde birbirinden ilginç haberler ve yazılar yer alıyor.

Geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan yerel seçimlerde New Jersey-Chatham’ın belediye başkanlığını kazanan İstanbullu mimar Tayfun Selen ile yapılan özel röportaj ile birlikte Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu, Yaprak Gürdal, Yiğit Uygun, Wilko van Herpen, Zekeriya Şen, Murat Erdin gibi usta kalemlerden özel destinasyonlara mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Amerika
TÜRKİYE’NİN YEDİ BÖLGESİNDEN TURİZM HABERLERİ

Başta çevre ve arkeolojik değerlerimiz olmak üzere, Türkiye’nin yedi bölgesinden turizm bağlantılı haberlerin yer aldığı TOURMAG Turizm Dergisi’nde Antalya, Bodrum ve Kapadokya turizm bölgelerinin haberleri de İngilizce olarak yayınlanıyor.

FİRUZ BAĞLIKAYA, SEDAT BORNOVALI, ÇETİN GÜRCÜN, VOLKAN ATAMAN

Dergi sayfalarında TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, İstanbul Rehberler Odası Başkanı Sedat Bornovalı, UFTAA Türkiye Temsilcisi Çetin Gürcün ve MICE sektöründen Volkan Ataman ile yapılan röportajların yanı sıra Delal Atamdede, Filiz Baeira, Dilek Karagöz, Serap Gürses, Sedef Turan, Tuğrul Kihtir, Emin Eren Özlen, Sidal Yaşar gibi editörlerimizin yazılarını da bulacaksınız.

TOURMAG Turizm Dergisi, yeni sayısında fırsatların ve umutların hep var olduğu, “Hayaller Ülkesi” kabul edilen Amerika’yı kapak yaptı…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su