Kadir Toprakkaya

FIJET Türkiye’den Boğaz Gezisi

FIJET Türkiye’den Boğaz Gezisi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu’nu (FIJET) Türkiye’de başarıyla temsil eden FIJET Türkiye (ATURJET) üyeleri Boğaz Gezisi düzenledi. Plan Tours’a ait “Bosphorus Princess” isimli yat ile gerçekleşen gezi son derece renkliydi.

FIJET Türkiye üyeleri, 23 Haziran Pazar günü oylarını kullandıktan sonra yolcularını saat 13.30’da Kuruçeşme’den, 13.45 sularında ise Kuleli’den alarak Boğaz gezisine başladı. FIJET Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Delal Atamdede’nin derneğin çalışmaları hakkında kısa bilgilendirmesiyle devam eden gezide bazı üyeler, Beykoz açıklarında denize girebilme imkânı da buldu.

FIJET Türkiye
RAHATLAMA GEREKİYORDU

Bilgilendirme sırasında bir açıklama yapan Başkan Delal Atamdede; “31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nden sonra 23 Haziran’da tekrarlanma kararı alınan seçimler nedeniyle ülke genelinde gerginliğin had safhaya ulaşmış olması, bizleri de hayli yordu. Bir rahatlama gerekiyordu, bir nebze de olsun bu gerçekleşsin istedik. Buluşmanın bir başka tarafı daha vardı ki, FIJET Türkiye’ye yeni katılan üyelerimizin birbirleriyle tanışma ve kaynaşma fırsatı da oldu” şeklinde konuştu.

FIJET Türkiye’nin Boğaz Gezisi, Hüseyin Kurtoğulları’nın Plan Tours şirketine ait “Bosphorus Princess” adlı yat ile gerçekleşti…
FIJET Türkiye

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su