Kadir Toprakkaya

EMITT fuarı yoğun ilgi gördü

EMITT fuarı yoğun ilgi gördü
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Geçtiğimiz hafta 23. kez kapılarını açan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı yoğun ilgi gördü. Büyük bir ziyaretçi akınına uğrayan fuar, renkli görüntülere de sahne oldu.

Yabancı ülkelerin geleneksel kıyafetleri ve ürünleri katılımcıların ilgi odağı olurken, Türkiye’nin turizm değerleri de ön plana çıktı. Bazı markaların stant düzenlemeleri konusunda hayli özenli davranmaları, dikkat çeken bir başka ayrıntı olarak kayıtlara geçti.

TATILBUDUR.COM STANDI İLGİ ODAĞI

Ünlü tur operatörü Tatilbudur.com’a ait stant ise, fuarın en hareketli stantları arasında yer aldı. Gün boyu her daim yaklaşık 100 kişinin stant içinde ve önünde olması, firmaya olan ilgiyi daha da artırdı. Alanda zaman zaman gerçekleştirilen canlı ve özgün müzik performansları dikkat çekti. Ünlü gitarist ve şarkıcı Vahit Toros’un kemanda Özbek asıllı Mohidil, flütte Elvan ile birlikte seslendirdiği şarkılar, konukları kendilerine hayran bıraktı.

EMITT

MURAT YUMAK, EMITT FUARINDA

Geçtiğimiz hafta Suadiye Oteli’ndeki görevinden ayrılarak, Gürcistan’daki Wyndham Batumi Oteli’nde genel müdür olarak göreve başlayan Murat Yumak da EMITT’in katılımcıları arasındaydı. Gürcistan standında Wyndham’ı temsil eden Yumak’ın ziyaretçileri arasında, İstanbul’un Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı İsmail Gültekin de vardı. Otelin Satış Müdürü İrine Bazhinova ile objektiflerimize hatıra fotoğrafı veren Gültekin; “EMITT 2019’un bu kadar ilgi görmesi, renklerin buluşması memnuniyet verici” değerlendirmesinde bulundu.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su