Kadir Toprakkaya

Elemental Wellness Club, “Markaların Dünyası”nda

Elemental Wellness Club, “Markaların Dünyası”nda
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Anadolu Yakası’nın en büyük ve en modern wellness kulüpleri arasında gösterilen Elemental Wellness Club, “Markaların Dünyası” isimli televizyon programına konuk oldu. Yapımcılığını Kerem Erağan’ın üstlendiği programın çekimleri club merkezinde yapıldı.

Acıbadem Almond Hill sitesindeki merkezin bahçesinde Kerem Erağan’ın sorularını cevaplayan Elemental Wellness Club Kurumsal İletişim Müdürü Yasemin Yakın; “Buradaki tesisimiz 6 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş, tam teşekküllü bir sağlıklı yaşam ve spor kompleksidir” dedi. Yakın, açıklamalarının devamında şunları ifade etti:

Elemental Wellness Club

HER YAŞA VE KİŞİYE UYGUN AKTİVİTE İMKANI…

“Kompleksimiz bünyesinde olimpik standartlarda 2 adet squash kortu, kapalı basketbol ve voleybol sahası, elemental spa & pilates, yarı olimpik havuz, kids club, jakuzi, sauna, buhar odası gibi alanlarımız mevcut. Ayrıca misafirlerimiz yoga’dan aerobik’e, dans derslerinden squash’a kadar her yaşa ve kişiye uygun spor çeşitleri ve aktivitelerimizden faydalanabiliyor.

İÇİNİZDEKİ GÜCÜ VE YAŞAM COŞKUSUNU YENİDEN KEŞFEDECEKSİNİZ…

Yoğun hayat temposu içinde kaybolduğunu düşünen yorgun bedenlere enerji yüklemesi yapmak için kurulmuş tesislerimizde, uzman hocaların da desteğiyle içinizdeki gücü ve yaşam coşkusunu yeniden keşfedebilme imkanı sağlıyoruz. Konuklarımız, elemental dünyasında geçirdikleri  zamanda sadece komplekslerimizin sınırları içinde mutlu olmakla kalmayacak, onları daha sağlıklı kılan aktiviteler sayesinde günlük hayatlarında daha pozitif ve aktif bir kişiye dönüştüklerini görecekler.”

Elemental Wellness Club

Anadolu Yakası’nın en büyük ve en modern wellness kulüpleri arasında gösterilen Elemental Wellness Club, “Markaların Dünyası” isimli televizyon programına konuk oldu…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor