Haber Merkezi

Doğanın koynunda nefes alın

Doğanın koynunda nefes alın
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Şehir hayatının hızlı temposundan, kalabalığından ve gürültüsünden dolayı bunalmış kişilere huzur ve keyifli zaman geçirme imkanı sunan Maşukiye’de hafta sonu etkinliğinizi değerlendirebilirsiniz.

DÖRT MEVSİM AYRI GÜZELLİKTE YAŞANMAKTADIR…

İzmit’in güney doğusunda yer alan İstanbul’dan günübirlik ziyaretlerinde yapılabileceği Maşukiye’de dört mevsim ayrı güzellikte yaşanmaktadır. Ziyaretçilerine muhteşem doğası ve temiz havasıyla huzurlu, sağlıklı ve keyifli bir zaman geçirme imkanı sunan doğanın saklı cenneti, rengarenk çiçeklerle, yeşilin birbirinden farklı tonlarıyla, toprağın mis kokusuyla ve akan şelalelerin dinlendirici sesiyle metropol hayatının keşmekeşinden bunalmış ziyaretçilerini dinginlikle kucaklamaktadır.

İstanbul ve Maşukiye arasında 129 km. bulunmaktadır. Maşukiye’nin Kocaeli il merkezine uzaklığı ise, 36 km. dir. Bu nedenle günlük turizme de hizmet etmektedir. Uzun tatillerinde yapılabileceği Maşukiye’de bulunan oteller her bütçeye hitap etmektedir. Hem ekonomik hem de doğayla iç içe sağlıklı bir tatil geçirmek isteyenler için kaçınılmaz bir tatil etkinliği olma özelliği taşımaktadır.

maşukiye-izmit

Maşukiye’de ilk olarak dikkatinizi şelaleler çeker ve suyun dinlendirici sesinde doğanın koynunda huzura yolculuğunuz başlar, göğe yükselen ağaçların yaratmış olduğu gölgelikte gökyüzünün keşfine kendinizi bırakırsınız.

OTEL VE RESTORANLARI MUHTEŞEM BİR HİZMET İLE ZİYARETÇİLERİ AĞIRLAMAKTADIR…

Otelleri gibi restoranları da ekonomik ve keyifli bir hizmet sunmaktadır. Sabah kahvaltısından serpe köy kahvaltısı ile müşterilerine doyumsuz bir damak zevki yaşatmanın yanı sıra kiremitte sunulan alabalıkların tadı da yiyenlerin ağzında unutulmaz bir tat bırakmaktadır.

Yaz kış ziyaret edebileceğiniz bu muhteşem bölge doğanın tüm güzellikleriyle sizi karşılayacaktır ve ziyaret edenlerin hayatında eklenmiş unutulmaz anılar arasında yerini alacaktır bu anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinanızı yanınıza almayı unutmayın.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su