Kadir Toprakkaya

Dedeman’a Altın Örümcek’ten iki ödül birden!

Dedeman’a Altın Örümcek’ten iki ödül birden!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jüri oylaması sonuçları açıklandı. Daha önce halk oylamasında “Otel” kategorisinde Altın Örümcek’e layık görülen turizm sektörünün inovatif markası Dedeman Hotels & Resorts International, yapılan jüri oylaması sonucunda “Turizm-Seyahat” kategorisinin de birincisi oldu.

16. yılını kutlayan Altın Örümcek Web Ödülleri jüri oylaması sonuçları açıklandı. Türkiye’nin en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Dedeman Hotels & Resorts International, “Turizm-Seyahat” kategorisinde jüri ödülüne layık görüldü. Geçtiğimiz ay halk oylamasıyla “Otel” kategorisinde Altın Örümcek’in sahibi olan Dedeman Otel Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, elde ettikleri başarılarla gurur duyduklarını belirterek, şunları ifade etti:

TEKNOLOJİ VE YENİLİKLERİN DAİMİ TAKİPÇİSİ

“Türk turizm sektörünün önemli markalarından olan Dedeman Otel olarak, müşteri memnuniyetini her alanda arttırmaya çalışıyoruz. Bu noktada otellerimizdeki iş süreçlerimizi sürekli iyileştirdiğimiz gibi misafirlerimizin bizimle ilk temas kurdukları, bizimle ilgili ilk intibayı edindikleri web sitemizi de sürekli iyileştiriyor, web ara yüzümüzü misafirlerimizin istek ve beklentilerine cevap verecek şekilde güncelliyoruz. Yaptığımız tüm bu yatırım ve çalışmaların karşılığını böyle önemli bir jüriden ödül alarak görmek hem motivasyonumuzu artırıyor, hem de yaptığımız işin doğruluğu konusunda bize güvence oluyor. Dedeman Otelleri olarak her zaman teknolojinin ve yeniliklerin takipçisi olacağımızı, otellerimizi ve Türk turizmini dünya standartlarının ötesine taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek isterim.”

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su