Kadir Toprakkaya

Dünya kruvaziyer yolcuları en iyileri seçti

Dünya kruvaziyer yolcuları en iyileri seçti
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünya çapında kruvaziyer yolcularının tecrübeleri ve yorumlarına dayanan Cruise Critic Awards ödülleri açıklandı. Puanlamalar sonucunda Celestyal Cruises; en iyi fiyat, en iyi eğlence, en iyi biniş, en iyi kara turları seçmelerinde kendi kategorisinin en iyisi seçildi.

Efsanevi Yunan adaları turları ile kalpleri fetheden, yıl boyunca düzenlediği otantik turlarıyla gerçek Küba deneyimi sunan Celestyal Cruises’tan güzel bir haber var. Türkiye pazarında cruise tecrübesini geniş kitlelere yayarak Türk gezginlerin de memnuniyetini kazanan Celestyal Cruises’un kalitesi, dünya kruvaziyer yolcuları tarafından da tescillendi.

Cruise Critic Awards

DÜNYA KRUVAZİYER FİRMALARI ARASINDAKİ YILDIZINI PARLATTI

Dünya kruvaziyer sektörünün nabzını tutan Cruise Critic adlı web sitesinin her yıl düzenlediği Cruisers Choice Awards ödüllerinde Celestyal Cruises, 2017’nin en iyileri arasına seçildi. Dünya çapında kruvaziyer yolcularının tecrübe ve yorumlarına dayanan derecelendirmede Celestyal Cruises, orta ölçekli gemiler kategorisinde 4 dalda ayrı ayrı en iyisi seçilerek birinciliği aldı. En iyi fiyat, en iyi eğlence, en iyi biniş ve en iyi kara turları dallarında gelen birincilikle Celestyal Cruises, dünya kruvaziyer firmaları arasındaki yıldızını daha da parlattı.

OTANTİKLİK VE HİZMET BÜTÜNLÜĞÜ ÖN PLANDA

Celestyal Cruises CEO’su Kyriakos Anastassiadis, ödülle gelen başarıyı şöyle yorumladı: “Celestyal Cruises, Ege ve Küba sularında ziyaret ettiği her limanda bölgenin kimliğine uygun hareket etmeye, otantikliğe ve hizmet bütünlüğüne kendini adamıştır. Bütün bu değerleri tek bir fiyata dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ödülleri almamız, çalışmalarımızın konuklarımız tarafından takdir edildiğini göstermektedir.”

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su