Kadir Toprakkaya

China Southern Airlines, İstanbul-Pekin uçuşlarına başlıyor

China Southern Airlines, İstanbul-Pekin uçuşlarına başlıyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

China Southern Airlines, 20 Aralık’ta başlayacak olan İstanbul-Pekin-İstanbul uçuşunun tanıtımını yapmak amacıyla Shangri-La Bosphorus Hotel’de akşam yemeği etkinliği düzenledi. Geceye seyahat acentelerinin seçkin temsilcilerinin yanı sıra İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Ticari Ateşesi Huang Songfeng, China Southern Airlines Genel Müdürü Yanming Wang ve Ticari İşler Müdürü Yang Zhao da katıldı.

China Southern Airlines’ın GSA’liğini yapan TAL Aviation Türkiye Ülke Müdürü V. Mirey Göldağ ve China Southern Airlines Ticari İşler Müdürü Yang Zhao, yaptıkları konuşmada 20 Aralık’ta başlayacak olan İstanbul-Peki- İstanbul uçuşunun haftanın üç günü (salı, perşembe ve cumartesi) A-330’lar ile gerçekleştirileceğinin altını çizdiler. Yoğun ilgi gösterilen davette yapılan sunum sonrasında katılımcılar arasında çekiliş düzenlenerek; İstanbul-Pekin-İstanbul parkuru için 1 adet business sınıf bileti ve 2 adet economy sınıf bilet, kazanan talihlilere takdim edildi.

GÜNDE 1900’DEN FAZLA UÇUŞ

Asya’nın en büyük havayolu olan China Southern Airlines, dünyanın ise dördüncü büyük havayolu. Filosunda 786 tane uçağı bulunan havayolu, 41 ülkede 190’dan fazla noktaya uçarak, günde 1900’den fazla uçuş gerçekleştirmekte. Havayolu, Türkiye’de TAL Aviation Grup tarafından temsil edilmekte.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su