Kadir Toprakkaya

Cenevre Otomobil Fuarı’nda tek Türk: Erbakan Malkoç

Cenevre Otomobil Fuarı’nda tek Türk: Erbakan Malkoç
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyanın ilk konuşan otomobilinden sonra yapay zekayı, sanal gerçekliği ve hologramı çalışmalarına ekleyen Erbakan Malkoç, bu yıl 88. kez gerçekleşecek Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda tek Türk firma olarak yer alacak. Firma sahiplerinin ve mühendislerin yakından takip ettiği DizaynVip by Erbakan Malkoç, yaklaşık 1,5 milyar TL’lik üç adet sahibiyle konuşan “DV-Diamond” ile fuara damga vuracak. Fuar öncesinde açıklama yapan Malkoç, yerli otomobilin tasarım ve teknoloji konusunda yiğidi olmak istediğini belirtti.

Bu sene 8-18 Mart tarihleri arasında 88. kez gerçekleşecek Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’na otomobil dönüşüm sektöründeki tek Türk firması olarak katılan DizaynVip by Erbakan Malkoç, kişiye özel vip araçlarıyla hem otomobil tutkunlarını hem de dünya yıldızlarını kendine hayran bırakacak. İlk defa geçen yıl Cenevre Fuarı’na katılan ve bu sene 1. Hall 1243 numaralı stantta konuşan araçlarıyla fuara katılacak Erbakan Malkoç; “Cenevre Fuarı’na 10 yıldır katılmak istiyorduk, ancak otomotiv sektöründen birçok ünlü ismin referans olmasına rağmen bir türlü stant alamıyorduk. Kendi tasarımlarımı Almanya’daki bayimin aracılığıyla başka bir isimle sergilemek zorunda kalıyordum. Geçen sene ilk defa Türkiye’den tek otomotiv dönüşüm firması olarak 200 metrekarelik bir stantla fuarda yer aldım. Standımıza Koenigseggmotors’un sahibi Christian von Koenigsegg’den tutun da W Motors Ralph’e kadar hem sektörün birçok ünlü siması hem de sanat, spor ve iş dünyasından birçok isim uğradı. Bu sene de aynı stantta yer alabilmekten büyük gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

DizaynVip by Erbakan Malkoç

OTOMOBİL DÖNÜŞÜMÜNDE REKORA İMZA ATTI

Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda önemli iş anlaşmalarına imza attıklarına da dikkat çeken Malkoç; “Geçen yıl sadece 350 araç dönüştürebilirken, fuarda tam 500’ün üzerinde ön sipariş alarak otomobil dönüşümü konusunda bir rekora imza attık. Beş kez üst üste MotoGP Dünya Şampiyonu olan Jorge Lorenzo dahi bizim araçlarımızdan satın alabilmek için standımıza geldi. Bu yıl da 1000’in üzerinde ön sipariş almayı öngörüyoruz” dedi.

MEKANDAN VE ZAMANDAN BAĞIMSIZ TASARIMLAR

Bugüne kadar krallardan prenslere, iş insanlarından sanatçılara kadar uluslararası arenada adını duyuran ve başarısını ödüllerle taçlandıran Erbakan Malkoç, mekandan ve zamandan bağımsız tasarımlarla araç kullanıcılarına hem vazgeçilmez bir lüks, konfor hem de zamanlarını doğru kullanabilecekleri bir alan sunuyor. Teknolojiyi en iyi şekilde entegre etmesi ve her zaman bir adım önde olması nedeniyle kendisine haklı bir unvan edinen Malkoç, dünya otomobil devlerinin yapamadığı bir tasarımı “Made in Turkey” damgası vurarak dünya arenalarına çıkartıyor.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor