Kadir Toprakkaya

Bülent Hasanreisoğlu, Leogrand’a genel müdür oldu

Bülent Hasanreisoğlu, Leogrand’a genel müdür oldu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türk turizm dünyasında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip nadir isimler arasında yer alan Bülent Hasanreisoğlu, Gürcistan’ın ünlü oteli Leogrand’a genel müdür oldu. 1 Eylül tarihi itibariyle yeni görevine başlayan Hasanreisoğlu, otelin Türkiye’ye çok yakın olması nedeniyle zorluk yaşamayacağını ifade etti.

VİZESİZ GİDİLEBİLİYOR…

Batum’un merkezinde ve limanı kucaklayan bir konumda olan otel, aynı zamanda bölgenin en büyük gazinosu olma özelliğini de elinde bulunduruyor. Her iki ülke vatandaşları tarafından giriş-çıkışların vizesiz olarak yapılabildiği Gürcistan’da çok fazla Türk vatandaşı yaşıyor. Bölgede önemli yatırımlara imza atan Türklerin turizm alanında da önemli girişimleri bulunuyor.

MUTFAK YÖNETİMİ ANTALYA’DAN…

Leogrand Otel’in mutfak yönetimine Antalya ve Bodrum’dan yıldızlı şefler transfer ettiğini dile getiren Bülent Hasanreisoğlu; “Otelde 195 odamız var. Ayrıca, toplantı salonları konusunda da çok iddialıyız. Düğünlerin yanı sıra 500-1.000 kişilik toplantılara da ev sahipliği yapabiliyoruz. Çok şükür ki, yüzde 100 doluluk oranları ile gidiyoruz. Restoranlarımızın şöhretini ise yakın zamanda duyacaksınız” dedi.

leogrand-hotel

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin önemli bir tarım ve ticaret şehri olan Batum, şimdilerde turizm ile de kendinden söz ettirmeye başladı. Batum Limanı’na hakim manzarası ve ilginç mimarisiyle dikkat çeken Leogrand Otel’in, yakın gelecekte önemli toplantılara da ev sahipliği yapması bekleniyor…

bulent-hasanreis

Bülent Hasanreisoğlu’nun Leogrand Otel’e genel müdür olmasına en çok sevinen isimlerden biri de SKAL Marmara Kulübü Başkanı Murat Yumak oldu. Aynı zamanda Suadiye Oteli Genel Müdürlüğü görevini de yürüten Yumak; “Olabilecek en iyi seçimdi. Kendisi çok yakın dostumdur ve çok çok iyi bir yöneticidir. Tebrik ediyor, hayırlı olması dileklerimi paylaşıyorum” açıklamasında bulundu…

One Response to Bülent Hasanreisoğlu, Leogrand’a genel müdür oldu

  1. Mehmet Ergenc 9 Ekim 2016 at 09:07

    HEYBELİADALİ dostları kendisine başarılar diliyor..

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su