Kadir Toprakkaya

Bodrum’da artık bir asistanınız var

Bodrum’da artık bir asistanınız var
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

 “Bodrum’daki Yaşam ve Eğlence Asistanınız” sloganı ile hayata geçen Bodrummondo platformu, hizmete başladı. Bodrummondo, yaz mevsiminin vazgeçilmez adresi Bodrum’un renkli dünyasını, sunduğu ayrıcalıkları ve yaşama dair her şeyi, tek bir platformda sunuyor.

Bodrummondo,

Yaşam ve eğlence asistanı

Tatil, iş gezisi, kısa-uzun süreli seyahatler ve yerleşme amaçlı gelenler için Bodrum’un keşfedilmeyen değerlerini ön plana çıkardıklarının altını çizen, turizm sektöründe uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapan Bodrummondo Kurucusu Cenk Alptekin, “Bodrum ülkemizin en önemli turizm bölgeleri arasında yer alıyor. Yeni markamız ile her yıl yerli-yabancı binlerce kişiyi ağırlayan Bodrum’da misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Bir nevi Bodrum’daki yaşam ve eğlence asistanlığı görevini üstleniyoruz. Misafirlerimizin Bodrum’da hizmet alabilecekleri kaliteli, güvenilir, konusunda uzman kişi ve kurumları tek bir platformda bir araya getirerek, Bodrum’da yaşama dair ihtiyaç duydukları hizmetleri bu platform üzerinden kolay bir şekilde satın almalarını sağlıyoruz. Bodrum artık bizden sorulacak” dedi.

Bodrummondo, anlaşmalı eğlence, yeme-içme mekânları ve beach club’larda ayrıcalıklı avantajlar sunuyor. Bodrum içi transfer, araç kiralama, otel, emlak danışmanlığı, catering, özel davet, düğün organizasyonları, zevke göre dalış, yelken gibi lifestyle hizmetler ve helikopter kiralamadan, bağda oğlak tadımı gezilerine kadar geniş bir yelpazede sunulan exclusive hizmetler gibi yaşama dair tüm imkânları üstün hizmet kalitesiyle misafirlerine sunuyor.

‘Gastro Eğlence Üyeliği’ ile yüzde 25 indirim  

Bodrummondo’da Gastro Eğlence üyesi olanlar, Bodrum’un özel ve seçkin mekânlarında ayrıcalıklı hizmet fırsatı elde ediyor. Restoran ve kahvaltı mekânları, eğlenceli club’lar, brasserie’ler ve beach clublarda %25 indirimin yanı sıra çeşitli avantajlar misafirleri bekliyor. Bodrum sevdalıları, Bodrum’da kalınacak süreye göre bir haftalık, 15 günlük, 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık paketlerden kendisine uygun olanı seçebiliyor. Gastro Eğlence Black üyeliğiyle ise eğlence danışmanlığından, Bodrum’daki tüm mekânlara rezervasyon hizmetine kadar pek çok hizmet sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su