Kadir Toprakkaya

Azimut Portföy Genel Müdürü Murat Salar’ı Konuk Ettik

Azimut Portföy Genel Müdürü Murat Salar’ı Konuk Ettik
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Azimut Portföy Türkiye’nin Genel Müdürü Murat Salar’ı konuk ettik. Yılın son çeyreğine girerken, okurlarımıza 2017 yılı için yatırım stratejileri konusunda fikir verebilmesi adına düşüncelerini aldık.

Kalamış By Esat Balıkçısı’nda, öğle yemeği şeklinde gerçekleşen buluşmada çok şey öğrendik. Sohbetin kaynağında dostluk olması, her iki taraf için de son derece keyifliydi. Hatta, SKAL ve Rotary Buluşmaları’ndan birine konuşmacı olarak katılması konusunda söz bile aldık…

murat-salar-5

Murat Salar, “Temsil ettiğim ve Dünya’nın en büyük portföy yatırım şirketlerinden biri olan Azimut Portföy’ün Türkiye’ye duyduğu güven bizlerin başarılı olmasında en büyük etkenlerden biridir…” derken bu düşünce bizleri de mutlu etti.

murat-salar-4

By Esat Balıkçısı’nın lezzetlerine genel yayın yönetmenimiz Canan Toprakkkaya ile birlikte  tam not veren Murat Salar, çekilecek fotoğraf karesinde mekanın mutfak şefi Doğan Çek’in de yer almasını istedi.

murat-salar-1

Doğan Şef’in, “Palamut Mevsimi” nedeniyle hazırladığı ızgara ve kızartma seçenekli Palamut Izgara’nın lezzeti olağanüstüydü.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su