Kadir Toprakkaya

Avrupa’nın en iyisi ödülünü kazandılar

Avrupa’nın en iyisi ödülünü kazandılar
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Corendon, Belçika’nın en prestijli turizm sektörü ödüllerinden “Best Destination Management Company Europe 2014 ” ödülüne layık görüldü.

Her yıl Kasım ayında Belçika’nın Hilton Anvers otelinin balo salonunda düzenlenen turizm sektörünün tüm profesyonellerini bir araya getiren “World Travel Awards 2014″te, Corendon Türkiye Incoming hizmetlerinde Avrupa’nın en iyisi ödülünü kazandı. Geceye Corendon adına ödül almak için katılan Corendon Belçika Genel Müdürü Ufuk Mestan “Bu ödül, Corendon’un Türkiye’de 2014 yılı boyunca ağırladığı 85.000 Belçikalı vatandaşımıza sunduğu hizmet kalitesinin bir karşılığıdır” şeklinde konuştu.

Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer ise “Kalite, emniyet ve müşteri memnuniyeti bizim her zaman temel hizmet politikamızın merkezi durumundadır. Yaptığımız yatırımlar doğrultusunda her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. 2014 yılında aldığımız Zoover ödüllerinden sonra Belçika’nın en prestijli sektör ödülüne de Corendon’un layık görülmesi bizleri bir kez daha onurlandırdı” dedi.

Seyahat ve turizm endüstrisinin en prestijli ve kapsamlı ödülü olarak tanınan ve her yıl tekrarlanan World Travel Awards //Dünya Seyahat Ödülleri, turizm endüstrisinde başarı gösteren kurum ve kuruluşların ödüllendirilmesi amacıyla 1993 yılında kurulmuştur. Sektörün her yıl heyecanla beklediği ödül töreni her yıl Kasım ayında Belçika’nın Hilton Anvers otelinin balo salonunda gerçekleşmektedir.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor